Дорогі освітяни!

04.10.2015 366 0

Цієї щедрої і по-особливому золотої осінньої пори ви зустрічаєте своє професійне свято. Відзначення Дня вчителя вже давно стало подією всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захопливий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято інтелекту, професіоналізму, людяності, щирості душі та безмежної любові до дитини, звільняє вас від буденності, допомагає озирнутися навколо і побачити колег — талановитих, працьовитих і доброзичливих, які наповнюють життя своїх учнів великими та радісними перемогами.

Тож нехай щедрою до вас, дорогі колеги, буде життєва нива, хай рясно вродить благополуччям у Ваших родинах, здоров’ям та достатком, творчим натхненням та шаною від людей. Бажаємо вам, міцності духу, сердечного тепла, мудрості та енергії на нові, добрі починання.

Зі святом вас, шановні колеги!

З нагоди свята Видавнича група «Основа» підготувала декілька сюрпризів. Ви можете БЕЗКОШТОВНО завантажити матеріали, необхідні для роботи, детальніше на http://osnova.com.ua/news/552

А також отримайте електронну передплату на вересневий номер одного з журналів «Класному керівнику. Усе для роботи», «Педагогічна майстерня» чи «Виховна робота в школі».

Для цього просто введіть код «DU0210» на сторінці «Активувати код передплати»

Від щирого серця, Видавнича група "Основа"

Поділитися в Viber Залишити свій відгук