Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

«НОВА ПОШТА» ЗАПЛАТИТЬ ЗА ТЕБЕ!

Робите покупки в інтернеті? Замовляйте доставку НОВОЮ ПОШТОЮ "та НОВА ПОШТА заплатить за твою покупку!

КРОК 1. КУПУЙ В ІНТЕРНЕТІ - ВИМАГАЙ ДОСТАВКУ "НОВОЮ ПОШТОЮ"

КРОК 2. ВІДПРАВЛЯЙ СМС НА 9955 З НОМЕРОМ ЕКСПРЕС-НАКЛАДНОЇ

КРОК 3. І "НОВА ПОШТА" ОПЛАТИТЬ ТВОЮ ПОКУПКУ!

Механіка акціїЗ 20 липня по 7 вересня 2015 року включно усі покупці будь-яких інтернет-магазинів України, здійснюючи покупку та оформлюючи доставку компанією «Нова Пошта» на адресу або до відділення, можуть виграти оплату вартості їхньої покупки та доставки. За тебе платить “Нова Пошта”!
Що потрібно зробитиЗареєструвати номер своєї експрес-накладної (за якою прийшло замовлення з інтернет-магазину), відправивши його у SMS на короткий номер 9955. У відповідь прийде повідомлення про реєстрацію iз датою найближчого розіграшу. Що більше покупок відправляєш «Новою Поштою», то більше шансів на виграш!
Як визначаються переможціРозіграш проходить щотижня, у кожному розіграші визначаються 15 переможців. Дати розіграшів: 27 липня, 03 серпня, 10 серпня, 17 серпня, 25 серпня, 01 вересня, 08 вересня 2015 року.Після перевірки виграшних номерів експрес-накладних представники компанії-організатора протягом трьох робочих днів зв'язуються з переможцем, зазначеним в експрес-накладній.
Як отримати виграшВиграш надається переможцю у вигляді сертифіката на право покупки в інтернет-магазині на суму, відповідну тiй, що зазнача у виграшній експрес-накладнiй. Максимальна сума виграшу обмежена 10 000 грн. Виграш не може бути сплаченим у грошовому еквіваленті.
З офіційними правилами акції можна ознайомитися за посиланням.
Вартість відправлення SMS-повідомлення – 1,00 грн. для абонентів КИЇВСТАР та 1,00 грн. для абонентів МТС та 1,50 грн. для абонентів life:). Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Тільки для повнолітніх.

15 ПЕРЕМОЖЦІВ ЩОТИЖНЯ!
БІЛЬШЕ СМС НА 9955 – БІЛЬШЕ ШАНСІВ НА ВИГРАШ!

Технічна підтримка 0-800-500-609, цілодобово, без вихідних.