Шановні колеги, передплатники, клієнти, автори!

14.11.2014 512 1

У зв’язку з активним розгортанням бойових дій узоні проведення АТО, неможливістю дістатися місця призначення пошти, тимчасово призупинено прийом поштових відправлень та надсиланнякореспонденції до деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Перелік пунктів, до яких призупинила відправлення Укрпошта:

 • АР КРИМ;
 • Донецької області: Амвросіївського, Старобешівського, Шахтарського, Ясинуватського районів, м. Дзержинськ, м. Дебальцеве, м. Кіровське, м. Сніжне, м. Донецьк, м. Макіївка, м. Єнакієве, м. Горлівка, м. Харцизьк, м. Торез;
 • Луганської області: Перевальського, Попаснянського, Антрацитівського, Лутугинського, Станично-Луганського, Слов’яносербського, Краснодонського, Свердловського районів, м. Луганськ, м. Алчевськ, м. Первомайськ, м. Кіровськ, м. Ровеньки, м. Красний Луч, м. Лисичанськ, м. Рубіжне, м. Стаханів, м. Брянка, м. Сєвєродонецьк.

Зараз усі журнали, які повинні були отримати мешканці території, де ведуться бойові дії, знаходяться в Харківській дирекції Укрпошти.

Гарантуємо, що як тільки з’явиться можливість доправити кореспонденцію, ми це зробимо.

Натомість зараз ви можете користуватися електронною версією журналу.

Для цього вам потрібно:

 1. Зареєструватися на сайті. Інструкція розміщена за посиланням: http://osnova.com.ua/help/1/.
 2. Якщо ви оформлювали редакційну передплату, достатньо написати листа на site@osnova.com.ua про те, що ви є редакційним передплатником, зазначити свої ПІБ та електронну адресу, з якої реєструвалися на сайті.
 3. Якщо ви оформлювали передплату через Укрпошту, то вам потрібно надіслати скановану копію квитанції на site@osnova.com.ua.

Надіслати квитанції ви зможете в будь-який час на адресу site@osnova.com.ua, але доступ до архіву статей відкривається вручну адміністратором сайту тільки в робочі дні, з 9 до 18 години. Користування архівом  після відкриття доступу в часі не обмежене.

Після того як лист буде опрацьовано, вам обов’язково буде надіслано відповідь з детальною інструкцією про подальші дії.

З будь-якої ситуації є вихід! Вірмо в краще!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Івчик Вікторія Анатоліївна

  17 листопада 2014

  Уважаемая редакция!Я являюсь подписчиком Ваших журналов "География", "Экономика", "искусство в школе". Подписку на 2014-2015 год оформляла через Укрпочту по алресу 83018, г. Донецк, ул. Костюшко, 20. В настоящее время живу и работаю в Мариуполе. Квитанция по предоплате осталась в ДОнецке, и у меня нет возможности переслать её сканированную копию на Ваш сайт. Подскажите, пожалуйст, есть ли у меня возможность получать Ваши журналы?

  Адміністратор:
  Добрый день!
  Для решения этого вопроса с вами свяжется наш менеджер.
  Спасибо за внимание к нашим изданиям!