«Ми працюємо. І працюватимемо, поки працюють школи»

21.08.2014 558 0

У стані невідомості, тривоги, стресу наша підсвідомість шукаєострівець безпеки. Шукає те, що знайомо і звично працює, і за своєю непорушністю і постійністю дає ілюзію стабільності. Рятує звичне, рятують звички, ритуали, завчені до автоматизму дії. Рятує справа, якій тислужиш, і люди, які в тебе повірили. Мабуть, через це ми продовжує моходити на роботу навіть тоді, коли ця робота раптом на твоїх очах втрачає сенс, а світ навколо блискавично руйнується.

Ми пережили мить важкої гнітючої невідомості: війна — не війна, робити — не робити, видавати — не видавати… І сказали собів березні 2014 року: «Ми працюємо. І працюватимемо, поки працюють школи».

Якщо б призначення нашої діяльності не було пов’язано з найконсервативнішою (і тому стабільною) галуззю — галуззю освіти,нам би самим довелося вигадати собі символ стабільності і повіритив нього.

Школа, яка працює, жорстко підпорядкована своєму календарю, традиціям, формальній букві закону, важко сприймає зміни і чинить їм опір всупереч усім міністрам-реформаторам, у час соціальних потрясінь стала острівцем стабільності, прикладом непереможної течії життя і чесного служіння учителів своїй справі.

Дорогі колеги! Ви брали участь у наших вебінарах і семінарах, продовжували надсилати ваші роботи і передплачувати наші видання. Саме ваша активність давала нам віру в необхідність продовжувати розпочаті проекти.

Отож ми ні на мить не зупинилися, не скоротили наш план випуску, щоби до серпня цілком вас забезпечити.

Сьогодні ми з радістю представляємо вам наші новинки. Для середньої і початкової школи: повна лінійка за новими програмами для 3-х і 6-х класів — Усі уроки і Мій конспект.

Для вчителів 1-х класів — зошит нового покоління з Основ здоров’я для першокласників.

Для вчителів початкової школи — новий журнал «Початкове навчання та виховання. Наочні та дидактичні матеріали».

Для всіх, хто працює з особливими дітьми, — новий журнал —«Дитина з особливими потребами. Інклюзивна освіта. Дефектологія. Корекційна педагогіка» (оформити предплатуна них можна буде вже з 5 вересня).

Шановні колеги! Вітаємо вас із новим навчальним роком!

Нехай він буде мирним. Нехай революції в суспільстві й освіті підуть тільки на благо.Сил вам, мудрості і віри на вашому шляху! Будьте щасливимиу вашій професії!

А усе, що вам потрібне для роботи, ви знайдете на сторінках наших каталогів, які ви можете замовити або переглянути  тут:

Замовити каталог "Усе для школи!"

Код: КТЛ001

Замовити каталог "Усе для ДНЗ"

Код: КТЛ002

З повагою й найкращими побажаннями,
Інна Гришина, директор ВГ «Основа»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук