Змінюється суспільство, змінюється освітній простір…

14.07.2014 384 2

З кожним роком вчителю потрібно все більше часу для підготовки до уроку, але якщо добре володіти комп’ютерними технологіями це дозволить значно скоротити витрати часу.

Комп’ютерна павутина затягує у свої тенета все більше і більше користувачів. Діти з малечку привчені до комп’ютерів, школярі вільно володіють гаджетами та вважають їх необхідними для життя. Тому вчительство вимушено не відставати від своїх вихованців…

У наше повсякденне вчительське життя увійшли Word та Comodo, презентація та ІКТ, имейл та електронний журнал. Зручність використання, доступність матеріалу в цифровій формі в електронних журналах створює унікальні можливості для педагогічної комунікації, підвищує престиж педагогів та допомагає скоротити час на підготовку до уроків. Саме тому у нас виникла ідея електронного бонусного номеру.

Більшість з вас вже ознайомилися з першими номерами, які розміщено у останньому номері червня (наприклад, http://journal.osnova.com.ua/archive/31/66/).

Ми намагаємося бути вам корисними і будемо вдячні за ваші відгуки про бонусні номери, які ви вже прочитали. Для цьго просто заповніть форму яку розміщено нижче:

 

Шановні колеги!

Видавнича група «Основа» започатковує унікальний досвід електронних журналів, тому, якщо у вашому доробку є такі надзвичайні матеріали, які не можуть існувати у форматі паперових журналів (відео, серія презентацій з поясненнями та інші віртуальні матеріали) надсилайте їх за адресою журналу чи на site@osnova.com.ua, вони займуть достойне місце серед майбутніх електронних номерів журналу.

Дякуємо! Залишайтеся з нами!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Оксана

    15 липня 2014

    Дякую

  • Володимир Жолоб

    03 жовтня 2014

    Дякую,з повагою Жолоб В.А