Ваша думка дуже важлива для нас!

29.01.2014 516 9

Шановні колеги!

Творчий колектив «ВГ Основа» повсякчас міркує над тим, як покращити  та полегшити працю вчителя. Тож ваша думка, відгуки та пропозиції для нас дуже важливі. 

Будемо дуже вдячні кожному, хто надішле заповнену «Анкету щирих відгуків», яку розміщено у січневих номерах журналів, на адресу редакції.

Усі анкети братимуть участь у розіграші  20 електронних передплат на журнал «Педагогічна майстерня» на  3 місяці!

* Про результати розіграшу читайте у травневому випуску журналу. Про отримання електронної передплати Ви отримаєте листа на електронну пошту.

Також ви можете заповнити анкету у електронному вигляді:

Адреса для листування:
ВГ "Основа", вул. Плеханівська, 66, м. Харків, 61001

Залишайтеся  з тими, хто вас підтримує!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Ольга

  30 січня 2014

  Ставлю оценку 4+ по пятибальной шкале, есть материал, который помагает в работе, только мой материал до сих пор не опубликован и нет никакого ответа (ни отрицательного, ни положительного)

 • Катерина Мандрика

  30 січня 2014

  З року в рік передплачую деякі з ваших науково-методичних журналів, цілком задоволена опублікованими матеріалами, які справді часто допомагають у моїй педагогічній діяльності. Бажаю вам успіху та процвітання! Нехай щастить!

 • Вікторія Богданова

  30 січня 2014

  Спасибі за можливість заповнити анкету он-лайн!

 • Ірина Іващенко

  31 січня 2014

  З 2003 року передплачую журнал, задоволена опублікованими матеріалами. Чекаю друку матеріалу творчої групи Макіївки, який був надісланий ще в 2010 році, але досі не надрукований. Матеріал для друку просили інші видання, так як вважали його цікавим, ми не дали згоди. Чекаємо друку в улюбленому виданні. Бажаємо Вам успіху та творчого натхнення.

 • Вікторія Івчик

  02 лютого 2014

  Спасибо Хороший журнал

 • Тетяна Коробоненко

  03 лютого 2014

  Так. я задоволена журналом, хоч і не всі матеріали були надруковані. які посилала. але кілька надрукували. Щиро дякую.Брала участь у веб-бінарах, у конкурсі "Пані вчителька", завжди отримувала позитивний результат. РЕДАКЦІЇ творчості і наснаги.

 • Артем Кадров

  10 лютого 2014

  Вже понад 9 років передплачую методичні журнали ВГ "ОСНОВА"! Дуже задоволений даним виданням, постійно отримую новинки для придбання, дуже цікаві розробки уроків, виховних заходів, методичної допомоги. З 2012 року почав сам публіковаться в даному виданні. Постійно беру участь у вебінарах, онлайн-конференціях, де отримую нові знайомства та позитивний результат. Дуже дякую Вам, шановно видавництво. Вже очікаю на нові надходження. З повагою, Ваш постійний передплатник - Артем Кадров.

 • Галина Петрик

  17 лютого 2014

  Жодного разу не пожалкувала. що передплачую журнал "Мистецтво в школі".Щиро дякую ВГ "ОСНОВА" за постійну увагу до проблем педагогів, бажання покращувати й підвищувати рівень видань. Будьте завжди "на хвилі"!

 • Надія Петрачкова

  17 лютого 2014

  я оформила подписку на печатную версию журнала "Початкове навчання та виховання" на январь, февраль, март 2014 года, но не получила до сих пор ни одного экземпляра. Почему?

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Ваше питання було переадресовано до відділу пошуку замовлень та передплат.
  Найближчим часом з вами зв’яжуться.
  Дякуємо, що залишаєтеся з нами!