Нові проекти в нових каталогах

19.08.2013 490 0

Початок нового навчального року для нас завжди пов’язаний з презентацією нових проектів. Усе, що створювалося впродовж декількох місяців, у що було вкладено багато праці і душі, нарешті побачить світ і заживе своїм самостійним життям. Подальша доля наших проектів після виходу їх з друку буде віддана на ваш суд, дорогі читачі. Сподіваюся, ви належно оціните наші нові посібники і візьмете їх у роботу, як надійних помічників. Якщо так, то ми можемо вважати, що працювали увесь рік не даремно.

Нові серії, які, на мій погляд, є унікальними на ринку дошкільної літератури.

Золота колекція ігор. Це не серія книг. Посібників з іграми багато, у тому числі і в асортименті Видавничої групи «Основа» (досить згадати хоч би багаторічний хіт продажів ? посібник «745 ігор для дошкільнят. 2–6 років», а також посібники із серії «Творчому педагогові» , «Мовленнєві ігри», «У години дозвілля», «Пальчикові ігри» та ін. Ми замислилися над тим, як ви користуєтеся книгою за потреби провести гру з маленькими вихованцями. Чи зручно вам шукати необхідний матеріал у товстій клейовій книжці, робити закладки, тримати її в руці під час заняття? Чи можна це зробити зручніше для вихователя? Можна! Тепер усі види ігор, розбиті за тематичним принципом і цільовим призначенням,  на картках у коробочках формату колоди карт. Таку паперову коробочку зручно взяти із собою на прогулянку в кишені. Зручно витягнути декілька необхідних карток перед заняттям. Не потрібно шукати розробку в товстій книзі, виписувати в конспект. Коробочка завжди під рукою, на столі або в кишені. Знайомтеся! Повна інформація про серію ? на http://osnova.com.ua/news/335

• Ще один інноваційний продукт цього сезону - робоча документація на диску для керівника ДНЗ. На диску зібрані зразки всіх обов’язкових журналів і тести для оцінки професійного рівня педагогів. За допомогою вже готових електронних форм ви можете вести документацію, ефективно організувати документообіг, підготуватися до перевірки, а тести допоможуть вам під час атестації педагогів вашого колективу. http://book.osnova.com.ua/book/4346

Серія посібників «Усе для вихователя» об’єднує посібники для вихователя «Організація освітнього процесу від вересня до травня» для кожної вікової групи. У посібниках наведено перспективне планування, циклограми роботи, усі конспекти заняття та ігри. Відповідають усім чинним програмам. Це універсальні методичні комплекси, в яких вихователь знайде всю необхідну інформацію, рекомендації і готові розробки на весь навчальний рік. Найближчим часом серія поповниться робочими зошитами для дітей середнього і старшого дошкільного віку з основних напрямів розвитку. http://osnova.com.ua/news/349

Бонусний номер

Хороша новина полягає в тому, що нашим вірним читачам, які оформили передплату на 6 місяців, окрім належної знижки (від 20 до 30 %!), ми даруємо додатковий бонусний номер в електронному форматі. Чому електронному? Тому що в такий спосіб ми зможемо дати вам не лише статті, але й медіа презентації, і відеоматеріали, і шаблони документів, і багато іншого, чого не може дати папір. Матеріали бонусного випуску не копіюють паперовий журнал. Це самостійний повноцінний продукт, ексклюзив для передплатників на 6 місяців. Продаж і поширення цього номера заборонені. 

Прорив у технології передплати! 

Шановні колеги! Усі роки, упродовж яких існують журнали «Основи», ми намагалися розв’язати одну проблему: як зробити процес оформлення передплати простішим і зручнішим для вас? Отримавши інформацію про журнал і не маючи можливості відразу оформити передплату, учитель часто не доходить до пошти. Міський житель не завжди знає де знаходиться це поштове відділення, і коли воно працює. Натомість редакційна передплата вимагає тривалого ланцюжка дій: зателефонуй до видавництва, отримай рахунок, сплати в банку, скопіюй квитанцію, надішли до видавництва поштою.

Вийти із замкненого кола нам допомогла ідея телефонних карток. Тепер оформити передплату на журнал можна легко і швидко! Ви купуєте скретч-картку на свій журнал на 3 або 6 місяців передплати, стираєте захисне покриття, повідомляєте у видавництво унікальний код — і все. Решту ми робимо за вас. Жодної пошти і жодних квитанцій! Замовляйте передплатні картки у представників у вашому місті або у видавництві за тел.: (057) 731-96-35.

Ціни

Упродовж трьох років «Основа» не підвищувала ціни і водночас вкладала кошти в розвиток проектів, що існують, і відкриття нових. Так з’явилися на світ і була визнана вами наша Дистанційна академія, Електронний учительський журнал, Е-книга, серія дисків «Електронний конструктор уроку», Консалтинговий центр «Перспектива». Щороку оновлювалися наші журнали — змінювалися їх структура, макет; з’являлися нові безкоштовні вкладки: «Фаховий сервер», «Актуальні діалоги», кольорова вкладка з наочно-дидактичними матеріалами. Життя крокує вперед, і ми зобов’язані підкорятися цьому руху, щоб залишатися завжди цікавими й актуальними для наших читачів. Ми виробляємо не простий товар, а складний, інтелектуальний, інформаційний продукт, у створенні якого беруть участь фахівці вищого класу — наукові та літературні редактори, дизайнери, технологи. При цьому ми ніколи не дозволяли собі знизити планку якості навіть на декілька міліметрів. Тому з 2014 року, щоб дати новий імпульс розвитку нашим журналам, ми змушені підвищити ціни на передплату.

Книги

У зв’язку з уведенням нових програм, ми оновлюємо серії «УСІ уроки» і «Мій конспект». Усі посібники пишуться наново. «Усі уроки» є найповнішим комплексом матеріалів для проведення курсу: календарне планування, розгорнуті уроки з детально виписаною шапкою уроку, методичні рекомендації, сучасні оригінальні дидактичні матеріали, різні додаткові матеріали до уроку. Один посібник «Усі уроки» — це достатній ресурс для того, щоб провести навчальний курс від початку до кінця на найвищому рівні. Серія «Мій конспект» — це опорний конспект учителя, уроки на відривних аркушах з полями для записів. Ми пропонуємо грамотно оформлену шапку уроку, прописаний хід уроку за етапами і видами робіт. Використовуючи цю схему, вчитель створює власний авторський урок. Нові посібники для 2-х і 5-х класів під нові програми подані в обох серіях. Уже у продажу на http://osnova.com.ua/news/347!

Фіксовані ціни

З цього року на серії «Усі» і «МК» діють фіксовані ціни: 20–25 грн — «Мій конспект», 35–40 грн — «Усі уроки» (залежно від обсягу). Для зручності покупців ми почали друкувати ціни на останній сторінці внутрішнього блоку книги. Завдяки цьому ми зможемо швидше і якісніше обслуговувати вас під час виїзних заходів, приділяючи більше часу консультаціям покупців.

Гаряча лінія

Ще більше сервісу для того, щоб ви здійснювали покупки впевнено! Зверніть увагу, що на всіх наших обкладинках з’явилася червона смуга із зазначенням безкоштовного телефону гарячої лінії. Ми ввели цю послугу, щоб виявити необхідну інформаційну підтримку покупцям до, під час і після продажів. Телефонуйте. Ми готові відповісти на будь-яке запитання і хочемо чути вас! Тел.: 0-800-505-212.

Революційна новина для вчителів початкової школи!

Інтерактивні тренажери на дисках. Тепер вивчення складних тем можливе у форматі веселої комп’ютерної гри. Завдання, запропоновані на дисках, допоможуть розв’язати певні завдання: перевірити ступінь засвоєння навчального матеріалу; закріпити основні знання, уміння, навички. Наприклад, допомогти дитині в ігровій формі запам’ятати таблицю множення, правопис словникових слів, правила ділення на склади і правила переносу. Для вчителя — це можливість провести сучасні, цікаві уроки з використанням комп’ютерних технологій, підвищити рівень мотивації дітей, а також отримати надійного помічника під час контролю і оцінювання знань учнів. Детальніше про серію інтерактивних тренажерів див. на http://osnova.com.ua/news/342

Для класних керівників — найкраща пропозиція року!

Серія «Години спілкування», уже вподобана вчителями молодших класів, цього року дісталася середньої школи. Усі бесіди у форматі А4, з полями для записів, на відривних аркушах. Зручно для звітності, для підготовки класних бесід і для використання у вигляді опорного конспекту під час їх проведення. 5–8-мі класи в одній книзі. Читайте на с. 5. Ще один подарунок для класних керівників — серія «Помічник класного керівника» на дисках. Розробки класних годин, бесід, свят, медіапрезентації до них, можливість конструювати і редагувати матеріали, електронна база класного керівника, шаблони документів. Не потрібно нічого писати і вигадувати. Ви можете взяти готовий сценарій, відредагувати його на власний розсуд, роздрукувати у будь-якій кількості, роздати читцям (акторам).

Ви можете провести класну бесіду з медіапрезентацією, не витрачаючи часу на пошук інформації, картинок і складання слайдів. Ви можете вести документацію в комп’ютері, використовуючи готові таблиці і шаблони. Ми все зробили за вас і для вас, бажаючи полегшити складну роль класного керівника і забезпечити його сучасними інструментами для роботи. див. на http://osnova.com.ua/news/345.

«Електронний конструктор уроку»

Дедалі більшої популярності набувають диски «Електронний конструктор уроку». Як і всі електронні проекти, ця серія значно розширює можливості вчителя під час підготовки і проведення уроків. Усі уроки курсу в супроводі медіапрезентацій, багата колекція унікальних якісних ілюстративних матеріалів, що ви можете демонструвати за допомогою проектора (візуалізуйте свої лекції!), можливість конструювати і редагувати матеріали, створювати власний, оригінальний урок.

Шановні колеги, ми отримуємо від вас зворотний зв’язок і знаємо, що часто встановлення дисків викликає певні труднощі. Не замикайтеся у своїй проблемі. Спеціально для вас працює служба техпідтримки. Наші фахівці працюють з кожним покупцем індивідуально, проходячи в прямому телефонному режимі, корегуючи увесь процес установлення. Якщо проблема зумовлена виробничим браком, ми гарантовано міняємо диск. Телефонуйте: (096) 195-68-19, (093) 166-16-41, (099) 437-97-16.  Про новинки в серії «ЕКУ» на http://book.osnova.com.ua/superserie/2

Навчання

Окрім конкретних практичних інструментів для роботи, ми надаємо педагогам можливості професійного навчання в різних форматах. Очні семінари і курси для вас проводить Консалтинговий центр «Перспектива». З-поміж 80 найменувань найбільш затребуваними зараз є семінари з викладання англійської та інформатики в початковій школі, а також семінари для управлінців, які проводять В. Григораш, В. Громовий та І. Підласий.

 

Ви можете замовити потрібну вам тему для свого міста або району. Дистанційна академія пропонує навчання без відриву від свого робочого місця. Затребувана тематика, професійні дбайливі тьютори, які знаходяться з вами на зв’язку в слушний для вас час, гарантований результат. Три хіти цього року — «Інтернет-урок», «MS PowerPoint. Професійне створення презентацій», «Інтерактивна дошка». За будь-якої форми навчання ви отримуєте сертифікат із зазначенням кількості навчальних годин, що допоможе вам під час атестації. 

Шановні колеги!

Обсяг цієї статті не дає змогу розповісти про всі наші проекти. Усе, що вам потрібне, ви знайдете на сторінках наших каталогів які ви можете замовити або переглянути  тут:

Замовити каталог

"Усе для школи!"

Замовити каталог

"Усе для ДНЗ"

Найголовніше побажання вам — не бійтеся змін, випробуйте нові інструменти в роботі, користуйтеся можливостями, які перед вами відкриваються, будьте завжди хоча б на півкроку попереду себе вчорашнього, і ви гарантовано станете кращими у своїй справі.

Спасибі, що залишаєтеся з нами!

З повагою, Інна Гришина, директор Видавничої групи «Основа»

Каталог "Усе для  школи " 2(08)2013

Поділитися в Viber Залишити свій відгук