Увага! Видавнича група «Основа» розшукує таланти!

18.06.2013 128 2

Що не може висловити папір?

Дорогий колего, лише уявіть собі:

Ви провели хороший відкритий урок. Після цього Ви зробили ще один крок — надіслали матеріали цього уроку до видавництва і навіть надрукувалися. Здавалося б, Ви дали вихід своїй творчості на 100 %. І все ж таки ні. Ваша робота вийшла друком і зажила своїм, вже не залежним від Вас, життям, але якась частина Вашого таланту назавжди залишилася там — у тому уроці, що завершився.

Талант спікера, оратора — абсолютно особливий. Він не існує поза аудиторією і не передається у твердих друкованих формах. Закінчився виступ — і разом з ним закінчилася магія спікера. Чи ні?..

Шановні читачі! Ми хочемо відкрити для всіх ваш талант оратора, продовжити життя ваших довершених виступів, подарувати Вам велику дорослу аудиторію!

Видавнича група «Основа» розпочинає новий конкурс — «Вам є що сказати!».

Надішліть нам 10-хвилинне відео з Вашим виступом — це може бути фрагмент уроку, виступ на педраді, розповідь про свій педагогічний досвід, учительське ноу-хау, секрети вашої творчої лабораторії. Нехай Ваша робота оживе!

Вам є що сказати! Ви багато разів уже говорили це в різних аудиторіях.  Залишилося лише зробити відеозапис! 

Переможці конкурсу отримають унікальну можливість провести свій майстер-клас або вебінар разом з консалтинговим центром «Перспектива», ВГ «Основа»!

Краще відео буде розміщено на сайті http://book.osnova.com.ua,  http://journal.osnova.com.ua або на нашому каналі в YouTube.

Умови участі:  роботи приймаються до 1 грудня 2013 року.  Надішліть відео на диску з позначкою «Вам є що сказати!»:  ВГ «Основа», вул. Плеханівська, 66, м. Харків, 61001, Україна.

Ми чекаємо на Ваші роботи!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Наталя Добрянська

  04 грудня 2013

  Як дізнатись про те, чи Ви отримали нашу роботу?

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  На яку електронну пошту ви надіслали листа? І коли саме?
  Чекаємо на вашу відповідь!

 • Галина Катречко

  10 грудня 2013

  Як дізнатися про результати проекту "Вам є що сказати"?

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  На наступному тижні будуть оголошені результати.
  Дякуємо за увагу до наших видань!