Пропонуємо новий каталог Видавничої групи "Основа" "Усе для школи"!

06.02.2013 644 0

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Пропонуємо вашій увазі новий каталог Видавничої групи "Основа".

Цей каталог став тоншим, проте інформації в ньому більше, ніж у попередньому. Для зручності й економії вашого часу ми оптимізували систему пред­ставлення книг у каталозі: віднині основні серії стали яскравішими, а їхнє наповне­ння (книги, що становлять се­рію) запропоновані у вигляді таблиць. Із каталогу зникли підписні книги — побачити й замовити їх можна на нашо­му сайті www.osnova.com.ua чи передплатити у звичайно­му порядку, оскільки наклади цієї серії обмежені.

У цьогорічній пропозиції є не лише формальні, але і якісні відмінності від минулих каталогів. Дедалі більшу частку в ній відведено електронним проектам. Світ змі­нюється щосекунди, примушуючи змінюватися й нас. 2012 року, продаючи серію «Електронний конструктор року, ми помітили дві тенденції.

Тенденція перша. Учителі прагнуть працювати з електронними продуктами, від­чуваючи всі переваги непаперового формату: значний об’єм інформації на маленькому легкому носії, відмова від рутинного ручного набору, можливість редагування і — відповідно — створення власних версій уроків, до­пустимість використання багатої бібліотеки презентацій та ілюстрацій.

Тенденція друга. Низький рівень володіння комп’ютером і — як наслідок — значна кількість звернень по допомогу, невпевненість під час купівлі (Чи зможу я у цьому розібратися? А чи підійде це для мого комп’ютера?) та ін.

Ураховуючи обидві тенденції, а також бажання працю­вати і страх у використанні нового технічного інструмен­та, ми повідомляємо вас про наступне. Служба технічної підтримки з електронних проектів працює в режимі 24 години на добу/7 днів на тиждень. Наші спеціалісти допомагають користувачеві установити диск і програму в телефонному режимі онлайн. За виникнення проблем просто зателефонуйте (093) 166-16-41, (099) 437-97-16, (096) 195-68-19.

А також погляньте на проблему позитивно. Комп’ютер — це чудова нагода для того, щоб навчитися використовува­ти всі можливості електронних помічників, пройти курси Дистанційної академії, не виходячи зі свого кабінету, і використати ресурси нашого сайту. Увійдіть у цей світ і візьміть краще, що ми приготували для вас!

ОТЖЕ, ЯКЩО У ВАС Є КОМП’ЮТЕР ТА ІНТЕРНЕТ, ВИ МОЖЕТЕ:

  1. Пройти будь-який популярний курс Дистанційної академії ВГ «Основа». Якщо ви готуєтеся до атестації, рекомендую пройти 3 теми: «Інтернет-урок», «Ефек­тивний урок», «Як підготувати портфоліо».
  2. Оформити передплату на електронну чи паперову версію журналів ВГ «Основа» на нашому сайті www.osnova.com.ua. Також тут — замовити книги, читати й скачувати архів журнальних статей. Тут — читати наші новини, дізнаватися більше про акції й конкурси, діставати цінну, достовірну й про­фесійну інформацію.
  3. Скачувати книги чи окремі уроки й презентації в електронному форматі на сайті www.e-kniga.in.ua.
  4. Регулярно отримувати наші розсилки й першими дізнаватися про новинки й вигідні пропозиції ви­давництва.
  5. І, звичайно, надсилати авторські роботи до наших журналів чи просто писати нам листи!

КІЛЬКА СЛІВ ПРО ГОЛОВНІ ХІТИ СЕЗОНУ 2012-2013.

  1. «Електронний помічник класного керівника» про­понує вам безліч сценаріїв, презентацій до класних годин, а також усі шаблони документів із класного керівництва.
  2. Плакати для методичного кабінету школи — не лише гідні прикраси ваших стін, а й свідчення високої професійної компетенції вашого педагогічного ко­лективу. Правильне оформлення робочого простору працює на ваш імідж!
  3. Для початкової школи — довгождані посібники серії «Мій конспект» для 1 класу під чинні підручники за новогою програмою! Поспішайте замовляти!

І ГОЛОВНЕ — НАШІ ЖУРНАЛИ. ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Професійний журнал для мене важливіший від книги, оскільки це книга з нескінченним продовженням і нескінченним змістом. Це єдиний майданчик для об­міну живим досвідом, виражений у малих формах на кшталт заміток «А я роблю так! » Це джерело ідей і міні-новацій. Це безперервний — щомісяця — професійний розвиток і збагачення. Це імідж, це при­четність до глобальної спілки педагогів України й зарубіжжя. Це можливість творчого самовираження. Це якісна, актуальна інформація. І, звичайно, це кращий практичний інструмент для роботи. Для того щоби впев­неним заходити до класу, проводити не-банальні уроки, бути завжди цікавим для своїх учнів і підготовленим для тих, хто вас перевіряє.

А ще наші журнали — це те, що ми любимо робити понад усе й успішно робимо для вас уже 11-й рік. Дяку­ємо вам за те, що ви у нас є, за те, що залишились із нами цього року.

З повагою й найкрашими побажаннями,

Інна Гришина, директор ВГ «Основа».

Замовити каталог можна за телефоном (057)731-96-33

Поділитися в Viber Залишити свій відгук