Ви отримали січневий номер журналу?

30.01.2013 339 0

  

Ось уже понад 10 років Видавнича група "Основа" гарантує якісну науково-методичну пресу для кожного педагога України.

Зараз, як і завжди, ми піклуємося про наших передплатників, намагаємося вчасно та якісно виконувати свої зобов’язання. Особливо коли це стосується доставки наших видань. Але трапляються випадки, коли не все залежить від нас. Так і цього разу  сталося так, що деякі з наших читачів не отримали передплачені видання. Сталося це тому, що працівники Укрпошти помилково повідомили нам меншу кількість примірників, які ми повинні надрукувати. Завдяки вашій пильності та своєчасному інформуванню нас про недопоставку, ми змогли виявити ці помилки. Усі видання будуть надіслані. Тим більше якість паперу буде набагато кращою, ніж зазвичай. Також передплатники, які вчасно не отримали свої видання, одержать приємні подарунки. Єдиною вадою цього додаткового накладу буде відсутність обкладинки.

Тому не переймайтеся, ми завжди виконуємо свої зобов'язання та доправляємо передплачені видання. Вам лише треба вчасно інформувати нас про подібні випадки.  Але пам'ятайте, відповідальність за доставку видань несе Укрпошта. Якщо ви всеж таки не отримуєте передплаченої преси, насамперед, зверніться до вашого поштового відділення —перевірте наявність «доставочної картки». Якщо ваше питання залишиться невирішеним, повідомте нас про це, скориставшись інструкцією на http://osnova.com.ua/help/15/

Нагадуємо, з'ясування цього питання триватиме певний проміжок часу. Тому поки ви очікуєте, можете зареєструватися  на нашому сайті  http://journal.osnova.com.ua/ та отримати безкоштовний доступ до електронної версії журналів (інструкція на http://osnova.com.ua/help/1/). Якщо ви вже зареєстровані, то в електронній версії можете переглянути свіжі випуски журналів у своїй робочій кімнаті на сторінці «Електронний доступ».

Дякуємо за розуміння та увагу до наших видань!

Залишайтеся з нами!

З повагою, колектив ВГ «Основа»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук