У новий рік — з новими ідеями

29.01.2013 607 0

Минулий 2012 рік для нашого видавництва був особливим. Видавнича група «Основа» відсвяткувала ювілей — 10-річчя від дня народження.

Оглядаючись на пройдений шлях, можна підбити певні підсумки. Прожиті разом із вами, нашими щирими прихильниками, співавторами і колегами, роки співпраці доводять правильність нашого вибору. Адже працювати для вчителів України, особливо за нинішніх обставин, не тільки дуже відповідально, але й почесно. Ми щиро захоплюємося вашою працелюбністю, невичерпною енергією творчості, неперевершеним ентузіазмом і непоборною вірою в Учня. Саме ви надихаєте нас на нові творчі проекти, пошук можливостей для самовдосконалення та професійного зростання.

Минулий рік не був винятковим: чимало ваших колег побачили свої публікації на сторінках журналу «Зарубіжна література в школах України». Тематика їх розробок найрізноманітніша. Ми, у свою чергу, також намагалися бути вам корисними. Сподіваємося, кольорові вкладки традиційного змісту й у новому форматі (маємо на увазі серію «Літературна карта…»), матеріали для копіювання та буклети стали вам у пригоді й урізноманітнили уроки і позакласні заходи. Маємо надію, що уважні читачі оцінили вкладку «Фаховий сервер», яка вперше з’явилася цього року.

Нам надзвичайно важливі ваші відгуки про журнал та його зміст. Напишіть,будь ласка, як, за яких обставин ви вперше ознайомилися із журналом «Зарубіжна література в школах України»; чому передплачуєте і читаєте його; які рубрики вам подобаються найбільше.

А ще нам буде корисно одержати від вас рекомендації та побажання щодо вдосконалення змісту видання:

  • визначте найцікавіші рубрики; назвіть прізвища авторів найбільш актуальних матеріалів;
  • напишіть, яку інформацію ви хотіли б бачити на сторінках журналу;
  • назвіть найвдаліший, найкорисніший матеріал, яким ви з успіхом скористалися;
  • яким, на ваш погляд, має бути зміст ідеального номера;
  • що з опублікованого вам точно не знадобиться в роботі.

І, звісно ж, якщо ви поки не стали нашим автором, але бажаєте поділитися з колегами України актуальними, нестандартними матеріалами,своїм професійним досвідом, надамо вам сторінки нашого видання.

Проаналізувавши побажання та зауваження, ми надрукуємо необхідні для роботи матеріали.

І ще хочемо нагадати відому істину про те,що своє життя ми будуємо самі. Передбачливістю і турботою — у тому числі. Передплатіть наш журнал і розкажіть про нього колегам. А ми, як і раніше, з любов’ю і натхненням працюватимемо для вас із вами. Будемо творити разом.

З повагою, головний редактор Голяковська Віра Голяковська

Маєте  актуальні  та сучані творчі доробки? 

Надсилайте до наших журналів! 

Умови друку, електронні адреси редакцій та інші подробиці на 

http://osnova.com.ua/authors/ 

Залишайтеся з нами!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук