Чарівний код для вас та ваших колег!

10.09.2012 495 0

Отримайте абсолютно безкоштовно доступ до електронної версії будь-якого журналу Видавничої групи «Основа» терміном на 1 місяць!

Для цього Вам потрібно скористатися лише кодом, який знаходиться у першому вересневому випуску вашого улюбленого журналу!

Чарівний код надає можливість оформити електронну передплату на 1 місяць 2012 року на будь-який журнал Видавничої групи «Основа» за вибором. Один зареєстрований користувач може відкрити для себе лише один журнал.

Що таке електронна версія журналу на сайті?

Це журнал в електронному вигляді (pdf-версії статей).

Журнал повністю ідентичний друкованим виданням,отримати який можна лише на сайті иа На особисту електронну адресу матеріали не розсилаються. Ці випуски ніколи не загубляться, потрібні статті можна роздруковувати або просто читати на своєму комп'ютері Детальнішу інформаціє можна отримати тут: http://osnova.com.ua/help/12/

Вам та вашим колегам надається чудова можливість ознайомитися з тим журналом, що Вас цікавить, але не було можливості переглянути.

Як правильно використати Чарівний код?

  1. Зареєструйтеся на сайті (інструкція як це зробити на http://osnova.com.ua/help/1/) або, якщо ви вже зареєстровані, увійти на сайт під вашим ім’ям (інструкція як це зробити на http://osnova.com.ua/help/2/)
  2. Перейдіть за посиланням http://osnova.com.ua/happycode/2012-09/
  3. Увімкніть режим Сар Lоск на вашій клавіатурі.
  4. Уведіть код латиницею,  який ви знайшли у першому випуску журналу, у відповідне поле на сайті та натисніть «Далі».
  5. Оберіть журнал. Перелік можна побачити напід час оформлення коду.
  6. Перевірте правильність уведених даних.
  7. Натисніть «Отримати доступ». Це означає, що оформлення передплати завершено.

Щоб користуватися електронною версією журналу, зайдіть до Вашої «Робочої кімнати» та оберіть розділ «Електронний доступ». Саме тут відображатимуться номери журналів, які Ви передплатили або отримали у подарунок.

Зателефонуйте будь-якій кількості ваших колег та поділіться з ними цим кодом. Вони також можуть скористатися чарівною дією коду та отримати будь-який журнал абсолютно безкоштовно.

На особисту електронну адресу матеріали не розсилаються.

СКОРИСТАЙТЕСЯ САМІ ТА ОБОВ'ЯЗКОВО ПОДІЛІТЬСЯ КОДОМ ІЗ КОЛЕГОЮ!

Якщо у Вас виникли запитання — телефонуйте: (057)731-96-33,731-96-34 або пишіть на site@osnova.com.ua

Акція діє до 31.11.12 р.

Чарівний код має чарівну дію, тож пощастить усім!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук