Відпочинок з користю: лекції англійською в дитячих таборах Києва

09.06.2012 448 0

15 червня в Києві стартує «Summer Camp»— національний освітній проект, який проводиться міжнародною організацією AIESEC в рамках проекту «World Without Borders»  з 2003 року в 15 містах України.

Проект «SummerCamp» триватиме 14 тижнів, протягом яких 70 стажерів з 25країн світу, серед яких Індія, Бразилія, Австралія, США, Єгипет, Чехія, Індонезія, Польща, Португалія та інші, будуть працювати з дітьми  в літніх таборах та в творчих гуртках. Вони будуть проводити розвивальні лекції на теми глобальних проблем суспільства, природи, економіки. Учасники проекту зможуть дізнатися особливості різних культур, традиції, звичаї, обряди тієї чи іншої країни безпосередньовід їхніх представників, а не з екрану телевізора чи комп’ютера.

Уже перші стажерипочали роботу в таборі «Акорд». Також середтаборів, у яких буде проходити проект: Rainbowclub, Лідер, MerryLand, Панночка, Школа Переможців (організація Kudomama), GreenCountry, Dreamschool , FairyTownCamp.

Молоді та активні люди  з усього світу допоможуть дітям розкрити лідерський потенціал та творчі здібності, виховати культурну толерантність та вивчити іноземну мову, адже всі лекції та тренінги будуть проводитися виключно англійською мовою. Таким чином, діти в таборах зможуть не лише відпочити, а й отримати нові знання.

У рамках проекту також відбудеться фестиваль культур GlobalVillage, де представники 22 країн світу будуть презентувати свою культуру, традиції мешканцям Києва.

Організація AIESEC в Києві проводить проекти завдяки підтримці соціально-відповідальних компаній, які дбають про майбутнє української молоді вже сьогодні. Серед них:

Стратегічний партнер AIESEC в Києві - KraftFoods,

Інформаційне партнерство надають: Освітній портал, Українські новини,  Кореспондент, Видавнича група "Основа", журнал «Пізнайко», журнал «What`son», Parta.ua., Xvatit.com,  job.ukr.net, Комп&ньоН,  tochka.net, bigmir)net, trainings.ua,  StudNews, UNISTUDY, Всеукраїнський шкільний портал, Можливості в Україні, Київ.Свідомо, Openstudy.

* АIESEC– міжнародна організація з 64-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал із метою подальшого позитивного впливу на суспільство.

AIESEC в Україні вже понад 20 років розвиває лідерський потенціал української молоді.

AIESEC виховує лідерів, у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх вирішення.

Офіційний сайт AIESEC в Києві www.aiesec.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:
PR-менеджер проекту, Катерина Антонець

e-mail: katya.antonets@aiesec.net

mob: 097 142 60 06

mob: 093 352 33 94

Поділитися в Viber Залишити свій відгук