Вони матеріалізують слово…

28.05.2012 315 0

     Усна передача — найдавніший спосіб передачі знань. Але за сучасних умов поліграфія стала невід’ємною частиною життя кожної людини. Узяти хоча б свідоцтво про народження, яке отримує за народження кожне маля. 

    Колись давно з’явився друкарський станок, а з ним і книга. Чарівна та загадкова, вона почала закохувати в себе своїх читачів. Беручи до рук книгу, читач поринав у вир тих подій, які хотів донести до нього автор. При цьому ці події кожен читач уявляв по-своєму, адже у кожного своя фантазія, вона переносить нас у інші світи. І це напрочуд приємно… Кожна книга — інший світ. І ми, як справжні мандрівники, можемо обирати напрямок.

    Відтоді багато чого змінилося з технологічного боку, але почуття, які викликає книга не змінилися. Несуттєво, чи це підручник, роман або детектив. Цей стан… коли в руках тримаєш книгу вперше, бачиш яскраву обкладинку, тому що дизайн обкладинки майже завжди відбиває те, що усередині. Кількість сторінок інтригує, а формат одразу здається зручним та ідеальним. Відкриваючи книгу, одразу відчуваєш аромат свіжого друку, неможливо пояснити його привабливість, він просто подобається. І все у цьому предметі налаштовано, наче у музичному інструменті. Тільки у нього своя мелодія, яка грає на наших емоціях.

    Більшість може лише уявляти, скільки зусиль потрібно докласти, щоби створити книгу. А інші можуть навіть не замислюватися. Насправді створення книги — це дуже важка праця. Хоча в наш час усе механізовано й автоматизовано, та все ж багато людей беруть участь у цьому процесі. Ці люди матеріалізують слово…

   26 травня святкували своє професійне свято працівники поліграфії. Видавнича група «Основа» тісно пов’язана з усіма, хто має відношення до цього свята. Ми працюємо, щоб слова матеріалізувалися і доходили до своїх читачів. Поєднуємо якість, цікавість, корисність та привабливість у всьому, що створюємо. Хочемо від усього колективу Видавничої групи «Основа» привітати усіх працівників поліграфії зі святом та побажати творчої наснаги, великих тиражів, багато клієнтів, процвітання та успіху.       А також здоров’я та благополуччя! Дякуємо вам за вашу працю!

 

Від щирого серця, колектив Видавничої групи «Основа».

Поділитися в Viber Залишити свій відгук