НУШ Творчість, ідеї

10 приголомшливих ідей оформлення шкільного майданчика

01.03.2021 5826 0

Ви хочете, щоб на перервах ваші учні більше часу проводили на свіжому подвір’ї, а не сиділи в приміщенні, граючи в онлайн-ігри на своїх телефонах? Пропонуємо Вашій увазі 10 приголомшливих ідей оформлення шкільного майданчика, які  допоможуть Вам залучити дітей до гри та активного відпочинку. Адже сучасні ігрові майданчики мають містити не тільки гойдалки, гірки та колеса, а й нові цікаві функціональні елементи, зокрема: водяну стіну, сенсорні доріжки, сцену для виступів та багато іншого.

1. Ігрові будиночки

Учні молодших класів із задоволенням користуватимуться такими іграшковими будиночками.

2. Мапа

Намалюйте величезну мапу своєї країни (чи навіть світу). Ви можете придбати вже готові трафарети, або намалювати подібну мапу власноруч.

3. Сенсорні доріжки

Відведіть спеціальне місце для рухової активності учнів. Сенсорні доріжки дуже легко створити, використовуючи фарби та інші підручні матеріали.

4. Подорожуємо Всесвітом

Майбутні астронавти обов’язково вподобають такий розпис. Ви також можете додати сузір'я та інші небесні тіла.

5. Лавка «Нумо гратися!»

Лавка «Нумо гратися!»  — це  ще один популярний елемент на сучасних шкільних майданчиках. Коли діти хочуть знайти товаришів для гри, то вони сідають на лавку, очікуючи, поки  інші діти погодяться грати. Яка фантастична ідея!

6. Дошки для малювання

Діти обожнюють малювати крейдою на асфальті. Якщо місця для цього замало — встановіть додаткові  дошки для малювання.

7. Сцена

Ваші маленькі артисти зможуть брати участь у власних постановках під час перерв! Така сцена  також ідеально підійде і для заходів просто неба.

8. Твістер

Діти вишукаються в чергу, щоб пограти в Твістер на ігровому майданчику! Також можна відтворити ігрове поле для шах (шашок).

9. Використовуйте природні матеріали

Шматочок природи забезпечить відчуття затишку та спокою, потрібне багатьом учням упродовж усього навчального дня. Додайте рослини, квіти, дерева та пні на дитячий майданчик, щоб створити органічний ігровий простір.

10. Водяна стіна

Дітям подобається хлюпатися у воді. Така водяна стіна дасть змогу їм гратися, експериментуючи з водою та досліджуючи гравітацію та закони фізики.

За матеріалами: Jill Staake https://www.weareteachers.com/school-playgrounds/

Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

Поділитися в Viber Залишити свій відгук