Досвід виховання Творчість, ідеї

Як святкувати закінчення початкової школи

09.01.2021 299 0

Створить журнал

Створіть особистий журнал для кожного учня у вашому класі. Це може зайняти певний час, але однозначно буде того варте. Приготуйте іменні зошити, або блокноти, вклейте декілька фото. Попросіть однокласників і вчителів написати (або намалювати) для кожного щось приємне. Напишіть розгорнуті побажання і вітання від себе. Щоб зберегти інтригу, діти можуть писати побажання на окремих кольорових папірцях, зазначаючи адресата. Вам доведеться лише вклеїти їх в альбоми і презентувати їх наприкінці навчального року.

Влаштуйте парад

Чудовим способом ушанувати ваших учнів є парад. Так, уявіть, як ваші учні марширують всіма коридорами школи, а інші класи аплодують їм і вітають.

Замовте однакові футболки з логотипами, або жартівливими малюнками. До речі, діти можуть самі взяти участь у розробленні дизайну, зараз навіть дитячі малюнки чудово друкують на тканині. Надуйте кульки, напишіть смішні плакати на кшталт: «Завтра до школи не йдемо!», «Прощавайте підручники, побачимося у вересні!». Розучіть з класом декілька танцювальних рухів, що будете виконувати у певних місцях (наприклад: біля кабінету директора, біля столової та вчительської), доберіть відповідну музику. Головне — жодного офіціозу, навіть, якщо щось піде не за сценарієм і стрій не буде бездоганним. Нехай усе буде невимушеною і радісною грою!

Розучіть танок

Хоча танці на випускний зазвичай проводяться лише в старшій школі, вони можуть бути цікавим способом для учнів початкових класів відсвяткувати закінчення школи. Сплануйте спеціальний танок для дітей і обов’язково використовуйте швидку, сучасну музику!

Створіть фотокнигу пам’яті

Існує багато сайтів для створення фотокниг, з якими легко працювати. Вам доведеться лише зібрати якомога більше фото ваших учнів: портретних і групових, знятих на уроках і на перервах, під час прогулянок і екскурсій. Добре було б, щоб батьки поділилися з вами світлинами з перших класів, щоб побачити, як подорослішали ваші вихованці. Такі альбоми навіть не обов’язково роздруковувати, просто перешліть їх на електронну пошту кожному особисто з добрими побажаннями.

Організуйте пікнік

Пікнік — ще один цікавий спосіб відзначити досягнення ваших учнів. Відвідайте мальовниче місце на природі, приготуйте прості страви, улаштуйте кумедні змагання з метання повітряних кульок, чи смакування ласощами із заплющеними очима. Переконані, що батьки охоче візьмуть участь у підготовці та змаганнях. Для такого пікніку також можна замовити спеціальні «випускні» футболки.

Дайте нагороду

Визнати академічні досягнення дітей нагородою. Це можна зробити на загальношкільній випускній церемонії або в класі. Нагородіть усіх, навіть за незначні особисті досягнення, вручіть їм сертифікати або маленькі призи, аби визнати їхні успіхи і чесноти.

Улаштуйте екскурсію або подорож

Якщо дозволять карантинні заходи і матеріальні можливості, то подорож класом до іншого міста — найкращій спосіб відсвяткувати випускний! Якщо ні, то сплануйте екскурсію до місцевого парку розваг. Гадаємо ніхто не відмовиться!

Автор Джанель Кокс

За матеріалами: https://www.thoughtco.com/how-to-celebrate-elementary-school-graduation-2081782

Переклад і літературна обробка М. В. Юдіної

Фото 1 https://ua.depositphotos.com/vector-images/kids-graduation.html

Поділитися в Viber Залишити свій відгук