Привітання з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

23.08.2020 419 0

Шановні колеги!

Від імені колективу Видавничої групи «Основа» сердечно вітаємо вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Відтоді як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, зазнали втрат і маємо певні здобутки. Державний прапор України є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення, уособленням нашої самостійності та незалежності. Нехай цей символ надихає вас у вашій нелегкій, але почесній справі!

За 29 років Незалежності Україна стала органічною складовою світової спільноти, здобула багато перемог. І наше завдання, завдання усіх громадян України: зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити час розквіту України.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, а кожен день додає нам енергії, снаги та вневненості у завтрашньому дні! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо зміцнити силу і славу нашої країни.

Зі святом!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук