За підтримки Видавничої групи «Основа»

07.05.2012 104 0

На початку травня в Києві стартує соціальний культурно-освітній проект для школярів «World Without Borders», організатором якого є AIESEC в Україні. Проект є прикладом альтернативної освіти,  що стало можливим завдяки залученню молодих людей з різних країн світу, які проводять тренінги на теми культурної толерантності, розвитку різних навичок та здібностей, персональних цінностей та кар’єрної орієнтації для школярів міста Києва.

Учасники проекту:

  • навчальні заклади міста Києва;
  • понад 300 школярів старших класів;
  • 6 іноземних стажерів.

Проект триватиме 6 тижнів, упродовж  яких стажери з різних країн проводитимуть інтерактивні заняття англійською мовою для школярів. Заняття відбуватимуться як тренінги на конкретну тему та міститимуть такі частини: теоретичну (вивчення теми), і практичну (брейнсторминг, дискусії, симуляції).

Крім цього, передбачається проведення: 12 розмовних клубів для школярів (за участі стажерів із таких країн, як Канада, США, Китай, Єгипет)  для покращення рівня володіння ними англійською мовою та надання  можливості ознайомитися з іншою культурою; прес-конференції на тему «Альтернативна освіта» або «Міжкультурна толерантність» із залученням відомих суспільних діячів; заходу до Дня захисту дітей за участю 12 іноземних стажерів.

Проект у соціальних мережах:

Основні медіа-партнери: Видавнича група «Основа», освітнійпортал, українські нов<ини, ПЛАТФОРМА, Parta.

Стратегічний партнер AIESEC в Києві — компанія  Kraft Foods

Інформаційні партнери: Advertising School, job.ukr.net, Комп&ньоН,  tochka.net, bigmir.net, trainings.ua, Освітній Портал, Українські новини, StudNews, Begun Украина, ПЛАТФОРМА, Jooble, UNISTUDY, b2blab, Роботодавець, parta.kiev.ua, Агенция Карьера.

АIESEC — міжнародна організація з понад 60-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство. AIESEC виховує лідерів, у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх розв’язання.

Більше дізнатися про AIESEC у Києві ви можете на www.aiesec.kiev.ua.

Поділитися в Viber Залишити свій відгук