Актуально

Видавничій групі «Основа» — 18!

25.06.2020 1326 1

Коли тобі виповнюється 18 …

… ти почуваєшся дорослим. Ти зміцнюєшся у своїх правах та свободах. Зона твоєї відповідальності розширюється, водночас, розширюється твій світогляд. Ти вже встиг набити ґуль на своєму шляху та навчився визнавати помилки. 

Коли тобі виповнюється 18 …

… тобі відкриваються сотні нових можливостей. Ось вони! Хапай їх! Не бійся відкривати нове!

Коли тобі виповнюється 18 …

… ти відчуваєш, як розкриваються крила твоєї незалежності!

Сьогодні наші любій «Основі» — 18! Такий довгий шлях ми пройшли разом із вами. Щороку стаючи дедалі міцнішими та впевненішими. Попереду на нас чекає ще багато перемог. Сьогодні ми як ніколи готові до змін, до нових відкриттів. Ми стоїмо на порозі чогось нового, поки що невідомого, проте безумовно успішного.

Дякуємо всім вам, що 18 років ви йдете разом із нами одним шляхом! Уся наша робота присвячена лише вам, наші любі освітяни! Ми й надалі докладатимемо зусиль, аби підтримувати вас, допомагати та надихати творити майбутнє — будувати нову освіту України.

Зі святом, наша люба «Осново» ♥

Зі святом, наша велика основ’янська родино!

Міцнішай! Розквітай! Відкривай нові кордони!

З безмежною любов’ю до своєї праці, команда Видавничої групи «Основа».
 

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Світлана Сиза

    25 червня 2020

    Вітаю з \"повноліттям\"! Бажаю всім співробітникам фахового видавництва творчого натхнення, цікавих ідей, втілення всіх задумів, а також взаємопорозуміння у власних родинах.Дякую \"ОСНОВІ\" за те, що полегшує життя педагу, за те, що завжди поруч. Пам\'ятай, ти дуже потрібна нам.