СЕЗОН КОМПЛІМЕНТІВ оголошуємо відкритим!

19.04.2012 523 16

Вам знайома ситуація, коли невідома людина на вулиці говорить, що ви гарно виглядаєте; раптово дарує вам квіти або просто посміхається? І робить це настільки щиро, що який би не був у вас настрій, після такого неочікуваного компліменту ваше серце на мить завмирає, а на обличчі з’являється добра радісна посмішка.

За 10 років на адресу ВГ «Основа» надходили мільйони таких компліментів, неочікуваних, щирих, добрих, які проникають у самісіньке серце. Ви залишали їх на копіях передплатних квитанцій, які надсилали нам; на шматочках аркушів, що кріпили до своїх авторських робіт; писали на полях у листі із замовленням та говорили по телефону, розмовляючи з нашими операторами, менеджерами чи редакторами.

Кожне добре слово линуло від ваших сердець до наших!

Раніше ми про це не говорили вголос, але щиро раділи кожному такому компліментові.

Тож від сьогодні ми розпочинаємо офіційний СЕЗОН КОМПЛІМЕНТІВ!

Будь-хто з передплатників, читачів, авторів, відвідувачів сайту може залишити від себе комплімент для ВГ «Основа»! Компліменти можна залишати як для видавництва взагалі, так і для окремих його співробітників. Головна умова — компліменти мають бути щирими і линути від самого серця!

Тож якщо маєте бажання поділитися своїм теплом — вам сюди!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Вікторія Богданова

  19 квітня 2012

  Видавництво "Основа" - найприємніше видавництво! Всі видання цікаві та корисні! З року в рік ваша сімейка журналів поповнюється. А самі журнали стають більш привабливими. І надалі радуйте нас, читачів, своїм квітучим виглядом!!!

 • Тетяна Соловйова

  19 квітня 2012

  мені дуже подобається продукція Видавництва "Основа". тут працюють приємні люди. Але окремі слова вдячності в мене для Анни Новак, редактора журналу "Інформатика в школі". Цей журнал я чекаю з нетерпінням кожного місяця, адже Анна в кожному номері готує дуже гарний матеріал,який допомагає в такій нелегкій роботі вчителя інформатики. Я бажаю процвітаня, збільшення тиражу, а також нових гарних авторів. Успіху!

 • Наталія Мендалюк

  19 квітня 2012

  ВИ - НАЙКРАЩІ!!! І ВИДАВНИЦТВО, І КОЛЕКТИВ, ЯКИЙ У НЬОМУ ПРАЦЮЄ, І ВАШІ ЖУРНАЛИ, І ВАШІ АКЦІЇ, І ВАШІ ПОДАРУНКИ, І ВАШІ КНИГИ... УСЕ-УСЕ, ЩО З ВАМИ ПОВ'ЯЗАНЕ - ТІЛЬКИ ТІШИТЬ ВАШИХ КОРИСТУВАЧІВ ТА ПЕРЕДПЛАТНИКІВ (ОСОБЛИВО МЕНЕ). ОДРАЗУ СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ, ЩО У ВИДАВНИЦТВІ ПРАЦЮЮТЬ ТВОРЧІ, РОЗУМІЮЧІ СВОЮ СПРАВУ ЛЮДИ. ТАК ТРИМАТИ! ВИ - НАЙКРАЩІ!!!

 • Тетяна Алексєєва

  20 квітня 2012

  Любимое издательство! Читаешь любое ваше издание, находишь массу интересного, которое просто провоцирует на работу. Вы - как спасательный круг! Всегда можно найти необходимый материал, в крайнем случае, какую-то точку, от которой можно оттолкнуться. Я уже три года на пенсии, но просто не могу без Вас жить! Листаю, читаю, заказываю почтой... Спасибо Вам! Успехов и творчества!

 • Наталія Дуняшенко

  20 квітня 2012

  Бути людиною творчою мені допомагають часописи "Вивчаємо українську мову та літературу", "Зарубіжна література", "Класний керівник" видавництва "Основа". Кожний номер цікавий, інформаціно-насичений, містить різноманітні рубрики!!! Бажаю Вам подальшого процвітання, натхнення, добробуту!!! Видавництво Творче, найкраще Допомагає, вражає, надихає Завжди радує різноманітними новинками ОСНОВА

 • Грицай Світлана Анатоліївна

  20 квітня 2012

  Я працюю на педагогічній ниві близько 40 років. І Ваш журнал, який для мене став настільним у прямому сенсі з перших номерів 2004 року відіграє чи не найважливішу роль у моєму ставленні як педагога. Кожного року я отримувала різні за зовнішнім виглядом випуски, але зміст був і є найкращим методичним посібником. Всі відкриті уроки та виховні заходи "народжую" за допомогою таких рубрик "Скарбничка творчості", "Методичні орієнтири", "Святковий калейдоскоп. Окрема подяка за "Методичний банк", а "Здоровенькі були", взагалі, невід'ємна частина класного проекту "3-А клас - за здоровий спосіб життя!" Хочу побажати Вам, шановні творці журналу, творчих успіхів, плідної праці у Вашій благородній діяльності. Вітаю з ювілеєм!

 • Гвалтюк Юлія Григорівна

  20 квітня 2012

  Журнал «Початкове навчання та виховання» виписую з 2005 року і дуже задоволена ним. Дякую за Вашу працю. Вітаю з ювілеєм і свої міркування висловила в таких рядках ( я не поет, тому не судіть строго, але це від душі): Ось знов журнал в руках тримаю, Спішу його перечитати. На сторінках новин чекаю, Основу й практику пізнати. Ваш колектив працює професійно, А ми Вам дякуєм уклінно. О, скільки тут є цікавинок, Слів, висловів, уроків, свят. На кожен захід – сто родзинок Отримуємо раз у раз. Ви – пропагуєте «майстрів», Авторитет – у «новачків». Оскільки в групи ювілей, Спішу сказати ці вітання: Нехай натхнення і бажання Оновлень, що вимагає час, Ведуть до педагогічного визнання, А ми – підтримуємо Вас. Основа – це фундамент Своїми здобутками складений, Новітніми технологіями приправлений, Обрамлений ідеями, Вибудований майстрами, Актуальний і завжди з нами. Ще раз з ювілеєм!

 • Горелова Наталья Владимировна

  20 квітня 2012

  Работая в школе 9 лет, не представляю себе жизни без этой работы. Когда учитель приходит в школу, у него начинается другая жизнь. Здесь мы получаем и жизненную энергию, и возможность самосовершенствоваться и развиваться. Ведь дети – это наше все. Мы для них и друзья, и родители, и советчики. Учитель организовывает общение, моделирует его и помогает ученику в достижении независимости, определении целей. Если раньше учитель только давал задания по учебнику, то сейчас учитель является помощником. При работе с детьми, нельзя оставаться формалистом. Большим минусом является отсутствие достаточного материала, и огромную помощь в этом оказывает Ваше издательство, где в изданиях и на сайте всегда можно найти полезную информацию, которая помогает экономить время. Ведь основная наша задача – обучение устному общению, к чему мы стремимся, и, думаю, в скором времени , с Вашей помощью, достигнем. СПАСИБО ОГРОМНОЕ ЗА ВАШУ РАБОТУ.

 • Тетяна Світова

  20 квітня 2012

  велике спасибі вам за сайти, електронну передплату, (економиться багато грошей за які я виписую ще один журнал), за архів - він дуже допомагає в роботі. дякую редакції "Трудового навчання" - корисно для роботи, "Класному керівнику" - я від нього в захваті, а редакції "Біологія" - поклон, Костянтин Миколайович, ви як редактор, друкуючи мої матеріали, стимулюєте мене створювати нові. подякую дівчатам на рецепшині, що завжди вислуховують і допомагають. я пропонувала в минулому році зробити конкурс для майстрів - виготовлення логотипу видавництва різними техніками (різьба, бісер, вишивка іт.п.) Спасибі за співпрацю, так працювати цікавіше.

 • марина захаревич

  20 квітня 2012

  Велике спасибі вам за те, що ви є . Ваша допомога дуже необхідна та дієва . Спасибі за співпрацю .

 • Світлана Яворська-Ткаченко

  21 квітня 2012

  Вдячна всім працівникам журналу! Креативні, сучасні, постійно в пошуці! НАШ журнал приємно брати до рук, бо завжди знайдеш щось цікаве, корисне, несподіване. Осиблива вдячність за електронну версію. У наш, економічно важкий час, ця пропозитція є надзвичайно вигідною. На слова подяки, впевнена, заслугшовують ті люди, які створили онлайн-журнал для вчителів. Представлені там роботи яскраві, цікаві, неординарні. Головне, що можна взяти дуже багато гарних матеріалів для уроків, заходів і також розмістити свої надбання дуже швидко і не чекати "роками", поки "тебе" надрук5ують у журналі. Спасибі, спасибі, спасибі!

 • Людмила Чопик

  21 квітня 2012

  Дякую за те, що Ви є! Шановні працівники всієї "Основи"! З Вашою появою відкрилося ще одне освітянське віконце, але таке творче,світле, багатогранне... Щорічно замовляю книги Вашого видавництва а також виписую журнали. Ви постійно розширюєте діапазон своїх послуг, Ви в постійному пошуку - і це зміцнює звязки з Вами ваших прихильників.Ось зараз підписалась ще й на електронні журнали. Взала участь у акції "Влалий код", проходила курси ДА, придбала деякі електронні книги. Ваша щира, творча, плідна праця викликає бажання при згадці сказати з якоюсь родинною теплотою: "Моя "Основа"!" Творчої наснаги Вам! Будьте світлими та неординарними завжди!

 • Володимир Клапків

  24 квітня 2012

  Ви-команда професіоналів, що дають можливість кожному із нас відчути підтримку щодо втілення професійних навичок у повсякденному житті школи. Саме Ви надаєте можливість педагогам України підвищувати свій фаховий рівень. Молодці! Живіть довго і безтурботно і втілюйте в життя чергові інновації сайту!

 • Климова Марина Олександрівна

  04 травня 2012

  У своїй роботі я часто використовую матеріали журналу "Німецька мова в школі". Вони напрочуд точно віддзеркалюють вимоги сучасної освіти. Будь завжди з ВГ" Основа"-це твій шанс на успіх!

 • Висоцька Віра Адольфівна

  04 травня 2012

  Ми з цікавістю читаємо Ваш журнал «Основи здоров’я». . Він являється великим порадником в нашій роботі. Цікаві статті оговорюємо в колективі. Багато матеріалу використовуємо в розробці інструкцій з безпеки діяльності. Успіхів Вам і натхнення!

 • воспитатель-методист Ткаченко Виктория Борисовна и музыкальный руководитель Держановская Ирина Александровна.

  24 травня 2012

  Наш сад № 6 "Медвежонок" из г.Краматорска уже третий год выписывает Ваш журнал "ДНЗ". Все педагоги в восторге от материалов, которые печатаются. Мы надеемся, что Ваш труд многие оценивают на все 100%! И ещё небольшая "ОДА ЛЮБИМОМУ ЖУРНАЛУ "ДНЗ" Каждый месяц получаю Я на почте свой журнал. И как только открываю - "Боже! Сколько я узнал!" И методики, и игры, Развлечения, театр. И занятия по спорту, "Теремок на новый лад". Воспитателям ОН в помощь. Это - ЛУЧШИЙ НАШ ЖУРНАЛ!!! И подписка будет долгой - "Это точно я сказал!" И.А.Держановская ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЧТО ВЫ ЕСТЬ У НАС!!!!!!! С НАСТУПАЮЩИМ ВАС ЮБИЛЕЕМ ПОЗДРАВЛЯЕТ ВАС ДЕТСКИЙ САД № 6 г.КРАМАТОРСКА!!!! УДАЧИ, ТВОРЧЕСКИХ ПОБЕД, БЕСКОНЕЧНОЕ КОЛИЧЕСТВО ПОДПИСЧИКОВ!!!!