НУШ ЗДО Актуально

Шановні друзі!

05.06.2020 790 1

 

Цей пост — вибачення за прикру помилку, якої припустилися на сайті «Видавнича група Основа». Ми  отримали претензію від nus.org.ua за розміщення на нашому сайті статей з цього порталу і можливість робити платну передплату на ці дописи. Справді, деякі журнали «Видавничої групи Основа» публікували статті з порталу НУШ, починаючи від 2017 року, з посиланням на джерело і зазначенням імені автора матеріалу. Їх публікували з метою просування ідей НУШ і висвітлення актуальних питань освіти для наших дописувачів паперових видань, які переважно не належать до активних користувачів інтернету, і тому наші журнали є для них єдиним джерелом професійної інформації. Ми також надавали можливість електронної передплати на журнали і окремі статті (зараз передплату на окремі статті скасовано). Через це статті з порталу НУШ — разом з іншими статтями друкованих версій журналу — опинились у платному доступі, що порушило принцип вільного поширення ідей НУШ.

За 18 років роботи на ринку педагогічної преси «Видавнича група Основа» завжди суворо дотримувалась принципів доброчесності й законів про авторське право. Більше того, ми не раз ставали об’єктом, щодо якого інші особи порушували права на інтелектуальну власність, і намагались протидіяти таким випадкам. Уперше ми самі — ненавмисно — стали причиною такого порушення.

Ми щиро перепрошуємо в команди порталу НУШ — її редакторів і авторів-журналістів — за те, що їхні статті потрапили у платний доступ на сайті «Видавнича група Основа» за програмою електронної передплати на журнал. Статті видалено. Щоби бодай трохи зменшити шкоду, якої було завдано засадам доброчесності і справедливості в цій ситуації, ми як моральну компенсацію обрали фінансову допомогу і зробили внесок до фонду «Таблєточки».

Ми продовжуємо вболівати за розвиток Нової української школи і сподіваємось, що інформаційні ресурси «Видавничої групи “Основа”» і надалі зможуть бути спрямовані на поширення й популяризацію ідей НУШ серед педагогічної й батьківської громадськості.

З повагою,
директор «Видавничої групи “Основа”» Інна Гришина

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Тетяна Парчук

  25 червня 2020

  Вітаю улюблену видавничу групу з повноліттям! Зичу творчих здобутків, креативності,наполегливості у підкоренні нових професійних вершин.Здоров\'я, добробуту, злагоди та миру вам та вашим родинам

  Адміністратор:
  Дякуємо за привітання! Дуже приємно)
  Довгих років плідної співпраці нам з вами)