Сучасний урок НУШ ЗДО Актуально

Встигніть забезпечити себе методичними матеріалами на II півріччя 2020 року!

30.04.2020 1649 0

Як завжди, у журналах зібрані корисні й актуальні матеріали, що збережуть ваш час і допоможуть урізноманітнити педагогічні прийоми, які ви застосовуєте. У журналах ви знайдете розробки уроків з урахуванням останніх освітніх змін, інтерактивні вправи, нові методи роботи і дидактичні матеріали, статті психологів і науковців. Усі статті та завдання добирають і перевіряють професійні редактори, тому ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте справді якісні матеріали

Видавнича група «Основа» пропонує журнали з актуальними матеріалами для всіх спеціалістів освітньої сфери:

  • для дошкільних навчальних закладів;
  • для початкової школи;
  • для середньої та старшої школи.

У журналах публікуються новини МОНУ, зразки документів, розробки уроків та позакласних заходів згідно з останніми тенденціями освіти, обговорюються актуальні проблеми та багато іншого.

Якщо ви викладаєте одразу декілька предметів, замовляйте фахові комплекти журналів зі знижкою 25%! Також пропонуємо фахові комплекти для шкільної адміністрації та класних керівників.

Встигніть оформити передплату на журнали за найвигіднішими умовами!

Саме зараз ви можете передплатити улюблені видання найвигідніше: ми пропонуємо пільгову передплату на 6 місяців на найбільш затребувані видання.

Для всіх передплатників триває програма лояльності «120 балів». Усі сплачені вами гривні перетворюються на бали, якими можна сплачувати наступні передплати!

Передплачуйте зараз і завжди будьте поінформованими про новини!
Передплатна кампанія триває до 5 червня!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук