НУШ ЗДО Актуально

Що відбувається на карантині? Або дещо про гречку, паніку і дельфінів…

23.03.2020 1048 0

Так уже сталося, що ми боїмося невідомого. Це нормально. Це закладено у нашому геномі. Те, що зараз відбувається у всьому світі, — це певна перевірка для кожного з нас. Перевірка на людяність, відважність, віру.

Попри те, що зараз зусібіч чуємо негативні новини про вірус, збільшення кількості інфікованих, економічну кризу та паніку, — життя триває.

Зараз не час бігти до супермаркету, закуповуючи цілі торбини гречки. Не час поширювати фейкові новини та нагнітати ситуацію. Час підтримувати одне одного. Турбуватися одне про одного. Турбуватися про себе.

Нехай цей час стане часом вашого оновлення!

Подивіться, що відбувається з природою. У канали Венеції, вперше за багато років, повернулися білі лебеді та дельфіни. У Римі, просто у фонтанах, плавають качки. У Чикаґо океанаріумом гуляють пінгвіни. А найголовніше — повітря у всьому світі стало чистіше!

І хіба ж це не чудові новини?!

Ми продовжуємо працювати у дистанційному режимі, аби підтримувати вас, планувати друк нових посібників, допомагати впоратися з новими викликами. А нових викликів зараз як ніколи багато…

І ми докладаємо максимум зусиль, аби допомогти вам впоратися з викликом дистанційного навчання. Перевести усе освітнє життя до режиму онлайн не просто, ми вас розуміємо. Тому підготували для вас невеличкий гайд по сервісах, за допомогою яких можна організувати дистанційне навчання: http://osnova.com.ua/news/1807.

Уся наша команда залишаємося з вами на зв’язку, готові допомогти пройти цей шлях разом! Можете прямо під цим записом написати про те, що викликає у вас найбільші складнощі, та якої інформації вам зараз не вистачає. У найближчий час ми підготуємо усе необхідне!

Адже найголовніше зараз — єдність та підтримка!

І завершимо наше звернення рядками вірша неперевершеної Ліни Костенко:

«Люди, будьте взаємно ввічливі! —

і якби на те моя воля,

написала б я скрізь курсивами:

— Так багато на світі горя,

люди, будьте взаємно красивими!»

Бережіть себе! ♥

З повагою, команда Видавничої групи «Основа»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук