ЧИЖ і ЧІЗ — журнали для учнів початкової школи

01.03.2012 18 0

Нові номери журналів у вільному доступі!

ЧИЖ (Чрезвычайно интересный журнал) і ЧІЗ (Чудові інтелектуальні забавки)журнали для  дітей молодшого шкільного віку, батьків та педагогів.

Цікаві, корисні, розважально-пізнавальні завдання: кросворди, ребуси, розмальовки, вікторини, головоломки (логічні й математичні), сканворди, чайнворди, лабіринти, судоку, комікси — зацікавлять дітей, допоможуть батькам організувати заняття в сім'ї, а педагоги зможуть використовувати матеріали журналу для проведення уроків і позакласних занять.

Це ЧИЖ. Головний герой журналу "Чрезвычайно интересный журнал" .

Допитливий, непосидючий ЧИЖ.

Це  Забавка - головна героїня "Чудових інтелектуальних забавок ".

Вона, як і Чиж, непосидюча, невгамовна та допитлива.

Чиж и Забавка — друзі. Як справжні друзі, вони все роблять разом. Разом подорожують, разом грають, разом ставлять запитання і разом на них відповідають.

Кожен номер журналу — тематичний.  Зміст журналу має сюжетну лінію, яка пов'язує всі завдання в єдине ціле і мотивує дитину  на виконання всіх завдань.

Завдання в журналах — різного рівня складності. Це дозволяє дітям вибрати й виконати завдання, що їм під силу, створює ситуацію успіху.
Журнали ЧИЖ і Чиз дозволяють дитині провести час цікаво, пізнавально, з користю. 

Спеціально для постійних відвідувачів сайту перший номер — у відкритому доступі!

Для того щоб переглянути журнали російською чи українською мовами у електронному вигляді, натисніть на обкладинку журналу:

 (укр. мова.)
 
 (рос. мова.)

Передплатіть журнал на ІІ півріччя 2012 року та отримайте можливість  взяти участь у розіграші настільної гри всіх часів «Морський бій»!

Для участі в розіграші надсилайте копії передплатних квитанцій на ІІ півріччя 2012 року  на журнал  «ЧИЖ» або «ЧІЗ» та залучайте своїх дітей до Команди допитливих хлопчиків та дівчаток. Копії квитанції приймаємо до 1 липня 2012 року. Результати розіграшу буде надруковано у вересневих випусках журналів.

Надалі ви разом братимете участь у різноманітних конкурсах із цінними подарунками від журналів «ЧИЖ» та «ЧІЗ» та першими дізнаватиметеся про новинки, цікавинки та пропозиції від редакції.

Копії передплатних квитанцій надсилайте за адресою: ВГ «Основа», вул.. Плеханівська,66, м. Харків, 61001; за e-mail:reklama@osnova.com.ua

Залишайтеся із ЧИЖом та Забавкою!

Зробіть дозвілля ваших дітей ще цікавішим!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Читайте також