Сучасний урок НУШ ЗДО

Час підбивати підсумки

27.12.2019 1163 0

2019… Один рік… Один оберт землі навколо Сонця… Одна мить у Космосі… Одна сторінка в житті… Яким він був — рік минулий? Складним? Так! Бурхливим? Так! Цікавим? Звісно! Щасливим? Безперечно!

Щасливим тому, що був насиченим на події та зустрічі, тому, що ставив нові виклики та питання. Щасливим тому, що примушував долати труднощі та рухатися вперед! Щасливим й від того, що віриш у себе, у свою справу, у правильність обраного шляху, що почуваєшся сучасним, потрібним. Саме це відчуття протягом усього року нам дарували наші читачі, партнери, колеги. Завдяки вам ми продовжували випускати наші традиційні серії посібників для вчителів та вихователів, учнів та батьків, а, головне, ми фантазували, шукали нові ідеї, творили, щоб запропонувати вам щось абсолютно незвичайне!

Ми впевнено можемо стверджувати, що стали лідерами з асортименту й експертами у сфері методичної підтримки вчителя, який утілює ідеї Нової української школи. Щиро радіємо, що педагоги дедалі більше потребують не тільки звичайних готових розробок занять (Серії «Мій конспект», «Усі уроки»), позакласних заходів та робочих зошитів для учнів, а сучасних креативних продуктів. Тому цього року з радістю презентували вчителям посібники «Ранкові зустрічі», «Щоденні 3». «Щоденні 5», зошити з розвитку найнеобхідніших життєвих навичок та вже знайомої серії «Корисні канікули», багаторазові ламіновані дидактичні картки, наочність до усіх предметів початкової школи, зокрема інтерактивні плакати з наліпками та багато іншого.

Зовсім новим продуктом, що схвально сприйняли наші читачі, стали шість комплектів ігор для ЗДО та початкової школи «Навчальне доміно». Також одні з бестселерів 2019 року — це словники-довідники «Новий український правопис: коментарі, завдання, вправи», «Словник труднощів сучасної української мови» та «Словник фразеологізмів та сталих виразів».

Загалом минулого року ми порадували педагогів понад 150 новинками!

Цього року видавництво заснувало новий проект — Портал Видавничої групи Основа. Це безкоштовний простір для спілкування та обміну інформацією педагогів. Неабиякими результатами може похизуватися й наш проект Інтернет-марафон. За цей рік ми їх провели цілих 5! І зібрали 21 892 вчителів, вихователів, директорів, психологів та інших спеціалістів, які працюють заради майбутнього нашої країни — освіти дітей.

А попереду Новий рік, який обов’язково принесе нові звершення, нових друзів, нові сторінки в нашу спільну історію, історію любові до Книги. Тож бажаємо всім нам миру, злагоди та творчого натхнення!

З безмежною повагою до кожного з вас,

Видавнича група «Основа».

Дякуємо, що були з нами цього року♥

Поділитися в Viber Залишити свій відгук