Self-менеджмент

Сучасні електронні девайси

17.12.2018 1012 0

Девайс (англ. device — прилад, пристрій) — це автономний високотехнологічний пристрій, здатний самостійно виконувати безліч різних функцій. Він легкий і компактний, має індивідуальне джерело живлення. До девайсів належать телефони, флешки, планшети, нетбуки тощо.

За матеріалами https://navkolonas.com

Робот-пилосос

2016-03-04 HOSHVA PR OLX INVENT PIC1Усі жінки мріють про швидкого помічника у прибиранні, тим паче якщо він компактний та зручний. З винайденням робота-пилососа прибирати можна просто з пультом у руці. Робот-пилосос оснащений штучним інтелектом та призначений для автоматичного прибирання приміщень. Належить до класу побутових роботів та інтелектуальної побутової техніки для розумного будинку. Цей Робот може прибирати за визначеним сценарієм або за командою користувача. Під час прибирання робот самостійно рухається по визначеній поверхні, прибираючи з неї сміття. Зустрівши на шляху перепону, робот ухвалює рішення про спосіб її подолання на основі спеціальних алгоритмів. Після прибирання більшість роботів самостійно повертаються до зарядного пристрою.

За матеріалами http://blog.olx.ua

Apple Watch

Apple Watch — наручний розумний годинник із додатковими функціями створений корпорацією Apple з купою сучасних функцій: розумні підказки про фізичну активність; удосконалений додаток «Пульс»; улюблені плейлисти просто на зап’ястку; вбудований висотомір; навіть Siri на годиннику може говорити. Смарт-годинник Apple Watch дає змогу керувати програмами, показувати погоду, фотографії, тексти, повідомлення, рахунки, а за допомогою HomeKit — керувати дверними замками, телевізорами та світлом. Для його повноцінної роботи потрібен смартфон сімейства iPhone 5 або більш пізньої модифікації.

За матеріалами http://blog.olx.ua

Filip

Filip — це дитячий годинник із вбудованим GPS, гарантує додаткову безпеку дитині та дає змогу завжди залишатися на зв’язку. Завдяки смартвотчу дитина набиратиме до 5 номерів, отримуватиме повідомлення і передаватиме дані геолокації на інші девайси через GPS.

Такий годинник підключається до певного оператора зв’язку, що дає змогу телефонувати й отримувати повідомлення, а також передавати дані про місцезнаходження через GPS, GSM і Wi-Fi на ваш телефон за допомогою спеціального додатку. Ви можете встановити безпечні зони, зокрема школа і будинок. А коли дитина їх залишатиме, вам надходитиме повідомлення.

За матеріалами http://sharabt.com.ua

Описание: https://img.ktc.ua/img/core/6/f97f47a0e837fdd084cf4c8054ab106e.jpg

Фітнес-трекер

Фітнес-трекер (фітнес-браслет) — це гаджет, який, здебільшого, надягають на руку, має вбудовані датчики, що відстежують активність протягом дня: кількість кроків, пульс, сон, спалені калорії тощо.

За матеріалами http://blog.olx.ua

Тестер для вимірювання pH рівня води

Цей прилад для вимірювання PH рівня рідини має вбудовану функцію автоматичної компенсації температури. Це дає можливість отримувати більш точні дані вимірювання незалежно від температури рідини. Тестер pH рівня широко застосовують у побуті, для вимірювання кислотності води в котлах, акваріумах, для виробництва молочних продуктів тощо.

За матеріалами http://blog.olx.ua

 

 

Цифровий компас

Багатофункціональний, із термометром і годинником, похідний цифровий компас для туристів і мандрівників. Прилад призначений для орієнтування на місцевості, визначення температури і часу. Цифровий компас спеціально оснащений карабіном, завдяки якому можна вільно закріпити компас на рюкзаку, сумці або одязі. Дисплей компаса має підсвітку і завадить вам заблукати вночі. Під час увімкнення — автоматичне калібрування. Відображення температури можливо в градусах Цельсія або Фаренгейта. Компас легкий і має невеликий розмір.

За матеріалами http://blog.olx.ua

Гіроскутер Smartway Balance I5

Гіроскутер — це новий транспортний засіб, що дає змогу легко та комфортно переміщуватися на короткі дистанції. Після декількох хвилин тренувань ви зможете легко керувати ним на інстинктивному рівні. Ця модель гіроскутера дуже компактна, тому ви зручно можете брати її в різні подорожі, а екскурсії з ним ще приємніші. Smartway Balance I5 може досягати до 20 км/год, що зробить Ваше переміщення швидшим та простішим.

За матеріалами http://blog.olx.ua


 

Поділитися в Viber Залишити свій відгук