Self-менеджмент

Гаджети. Сучасні пристрої

11.12.2019 1882 0

Гаджет (англ. gadget — штуковина, дрібничка) — це технологічний аксесуар, який самостійно не працює, а відіграє допоміжну роль. Без основного приладу він позбавлений жодного сенсу. Приєднують гаджет до девайсу за допомогою USB кабелів і роз’ємів. До гаджетів належать: навушники, веб-камера, спалах, комп’ютерна миша тощо.

Ручка Recorder Pen

Ручка Recorder Pen перетворює рукописний текст на друкований. Ведення різної документації, нотатки та інші письмові роботи здебільшого потребують від учителів як ручного писання, так і роботи за комп’ютером. Тепер рукописи можна легко перевести в електронний формат із мінімальною втратою часу.

Selfie stick

Найкращим винаходом 2014 року, за версією американського журналу Time, було визнано селфі-палку (selfie stick). Тепер можна знімати без сторонньої допомоги та з найнезвичніших ракурсів. Хоча 1995 року цей японський винахід був зарахований до списку найбільш непотрібних. Якщо ще за рік до цього всі потішалися над дивними людьми з якимись короткими вудками, то з 2015 усвідомили те, на скільки корисним може бути цей аксесуар. Зараз можна зустріти велику різноманітність Селфі моноподів, починаючи від простої телескопічною палиці, до хитромудрих пристроїв із вбудованим акумулятором і підключенням до телефону через Bluetooth.

Verico Hybrid

Флеш-пам’ять 32gb usb 2.0 + microusb Verico Hybrid Mingle — це досить незвичайний USB флеш-накопичувач. Його можна підключити як до USB-роз’єму комп’ютера, так і до microUSB-порту смартфона чи планшета без перехідників або адаптерів. Секрет у тому, що флешка Verico Hybrid оснащена двома роз’ємами (USB та microUSB). Це чудовий винахід для зберігання медіаконтенту, особливо якщо ви полюбляєте переглядати фільми на мобільних пристроях (достатньо зберегти на флешці, а не копіювати на планшет чи смартфон). Практична конструкція і стильний дизайн роблять цей накопичувач ідеальним для повсякденного використання на роботі, вдома, у школі або в будь-якому іншому місці.

Віртуальна клавіатура

Ще один винахід, який збільшить простір на вашому робочому місці, — віртуальна клавіатура. А ще, зможете здивувати гостей.

 

 

Мікроскоп для смартфона

Компактний мікроскоп для сматфонів легко кріпиться до камери гаджета, збільшена картинка відтворюється на екран. Міні-мікроскоп з підсвічуванням для айфона або смартфона збільшить необхідний об’єкт до потрібного розміру. За допомогою мікроскопа ви зможете перевірити купюри на справжність, детально розглянути монети, золоті вироби. Мікроскоп буде корисний, якщо ви працюєте з дрібними деталями.

Навушники Nabi

  

Навушники для дітей Nabi мають відмінне звучання, з обмеженою гучністю, і створені спеціально для дітей. У навушниках два режими: режим Nabi, який не перевищує гучність звуку понад 80 децибел, і режим для батьків — вільна регуляція гучності. Навушники підсвічуються білим кольором, якщо ввімкнений режим Nabi. Насолоджуйтеся тишею, доки діти грають в ігри або переглядають відео, слух у них не зіпсується.

KoalaSafe

KoalaSafe — гаджет для безпечного Інтернету. Дає змогу блокувати певні сайти, вмикати таймер на користування Інтернетом, видає тільки безпечні посилання. Це пристрій орієнтований на сім’ю. Ви просто вставляєте його в роутер і підключаєте через додаток, аби гарантувати найбільш безпечне і правильне, з вашої точки зору, користування Інтернетом для дітей. Працює тільки з пристроями, що підтримують Wi-Fi. Головна функція KoalaSafe — блокування додатків і сайтів на обраних пристроях, а девайси дорослих можуть функціонувати без обмежень.

Розумний термометр Kinsa Smart Ear Thermometer

  

Розумний термометр Kinsa Smart Ear Thermometer синхронізується з телефоном, аби ви могли стежити за перебігом хвороби у дитини. Спеціальний додаток, Kinsa app, доступний на iPhone і Android, сполучається з цифровим термометром, щоб фіксувати зміни температури дитини. Також можна фіксувати години прийому медикаментів, додавати фото та іншу інформацію з позначкою часу.

Oculus Rift

  

Oculus Rift — шолом віртуальної реальності з широким полем зору — 100°, вагою всього 250 г та помірною ціною. Розроблений компанією Oculus VR (близько 20 працівників), що зібрала 91 млн доларів США. Компанія була заснована Палмером Лакі, співзасновником Scaleform, і Джоном Кармаком (пізніше став CTO в Oculus VR). Набори розробника продаються з літа 2013 року.

Веб-камера

Якщо у вас є смартфон, планшет або ноутбук з уже хорошою камерою (від 1 МП і вище), то цей пункт вас не обходить. Але якщо у вас немає техніки з нормальною фронтальною камерою, згляньтеся над тими, з ким ви спілкуєтеся через інтернет, і купіть її. Дуже некомфортно розмовляти з людиною через Skype або через інші сервіси відеозв’язку, коли у нього замість обличчя — суцільні пікселі, що розпливлися, та інші неприємні особливості поганого зображення.

 

Смарт-колонка Echo Amazon

  

Серед десятків «розумних» пристроїв не можна обійти увагою смарт-колонку Echo. Цей девайс, розроблений компанією Amazon, є гідною відповіддю  голосовому помічнику Siri та Cortana. Echo — це музична колонка з голосовим асистентом, що працюють за принципом питально-відповідної системи. Голосовий асистент Echo активується ключовим словом «Алекса». Після цього пристрою можна ставити будь-які питання, а також складати за допомогою нього списки покупок або попросити його, наприклад, відтворити якусь пісню.

Бездротовий зовнішній накопичувач

Ця річ буде корисною для тих людей, які багато подорожують або їздять у відрядження і полюбляють розважитися фільмами або музикою. Найбільш цікавою моделлю в сегменті на сьогодні є Kingston MobileLiteWireless G2. Він поєднує в собі не тільки бездротове сховище даних, але й зовнішній акумулятор, кард-рідер і навіть мобільний роутер для п’яти пристроїв.

За матеріалами  http://digital-world.in.ua

Поділитися в Viber Залишити свій відгук