Досвід виховання ЗДО Творчість, ідеї

Нічка-новорічка, загадкова чарівничка. Сценарій свята

09.12.2019 2090 0

Родинне середовище чи не найбільше впливає на розвиток дитини, тим паче на розвиток дитини із особливими потребами, тому педагоги, і зокрема логопеди, мають постійно співпрацювати з батьками. А шукати способи активізації участі батьків у корекційній роботі допомагають самі діти. Найбільшою радістю для малюків є прихід їхніх батьків на свято у дошкільний заклад. А ще більше емоцій буде в дітей, якщо батьки стануть учасниками дійства, поринуть разом із ними в казку.

Готуючись до свята, ми ретельно добирали матеріал, ураховуючи мовленнєві та індивідуально-типологічні, а також психологічні особливості кожної дитини, об’єктивно оцінюючи рівень її можливостей. Саме це й ставили за мету під час підготовки до свята.

Хотілося кожну дитину презентувати у світлі її досягнень. Адже які б значні позитивні зміни у мовленні дитини не відбувалися в процесі логокорекційної роботи, вони набувають значення лише за умови перенесення їх у реальну життєву ситуацію. І позитивна динаміка у ході корекційно-логопедичного впливу не матиме очікуваного ефекту, якщо зміни у мовленнєвому розвитку дитини не знаходять порозуміння, позитивного відгуку, оцінки у батьків, якщо ті, хто мають авторитет у дитини, користуються її любов’ю, не вбачають цінності в цих змінах.

Автор: О. Г. Литвин, учитель-логопед, спеціаліст ІІ категорії, заклад дошкільної освіти № 7 «Сонечко», м. Канів, Черкаська обл.
Надруковано за матеріалами журналу "Логопед № 1 (2019)".

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

   
   

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук