Актуально

Плюс 2 роки. Тривалість здобуття освіти дітьми з особливими освітніми потребами продовжена.

24.12.2019 1356 0

Здобуття освіти дітьми з ООП можна порівняти з подоланням марафонської дистанції. Атлет, який здолав 42 км 195 м, напевно,кожного спонукає відчуватизахват, повагу, і байдуже, з яким часом він подолав дистанцію, фінішував першим чи останнім.

Джерело: https://ugra-news.ru/upload/iblock/209/1786827884.jpg

Відповідно до Постанови Уряду № 773 від 21 серпня 2019 р. (джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-773)тривалість здобуття освіти дітьми з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти може бути продовжена на два роки. Один рік на початковому рівні освіти та один рік на базовому. Це дасть змогу створити додаткові умови для реалізації індивідуальних потреб дитини з ООП у здобутті освіти.

Відповідні рекомендації керівникові закладу надає команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами за згоди батьків або інших законних представників дитини. Керівник закладу наказом затверджує рішення про продовження тривалості здобуття освіти. При цьому освітня програма дитини має бути доповнена корекційно-розвивальним складником відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії.

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

 
 

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук