Сучасний урок Досвід виховання Творчість, ідеї

Новорічна зірка з гофрокартону. Майстер-клас

06.12.2019 2191 0

Новорічна зірка — це універсальна святкова прикраса, що може не тільки прикрасити ялинку, а й бути елементом оздоблення інтер’єра, фотозони, новорічних подарунків. Виготовити її можна дуже швидко із підручних матеріалів, не витрачаючи на це багато часу і коштів.

Новорічна зірка з картону — це чудова ідея для проектної діяльності на уроках трудового навчання у 5-6-х класах як для хлопців, так і для дівчат. Проте і у позакласний час, готуючись до новорічних свят, діти із задоволенням створюватимуть таку новорічну прикрасу. Варто лише дати волю дитячій фантазії — нехай усі зірки різняться за розміром, кольором, оздобленням! Можна навіть улаштувати конкурс зірочок, або створити велику «зіркову» гірлянду класу, або запропонувати дітям подарувати виготовлені зірки батькам на новорічному класному заході.

Пропонуємо читачам завантажити майстер-клас із виготовлення новорічної зірки із залишків фетру, гофрокартону, картону, джгута та намистин за посиланням:

Автори: Ю. М. Приходько, учитель трудового навчання вищої категорії Полтавської гімназії № 17, Заслужений учитель України;
О. Ю. Медвідь, учитель трудового навчання вищої категорії Кролевецької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 Сумської області, Заслужений учитель України.
За матеріалами журналу «Трудове навчання в школі» № 22 (2017)

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

 
 

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук