Сучасний урок НУШ Досвід виховання

#Vitaмінки від втоми

21.11.2019 1900 0

Чи є чарівні вітамінки від авітамінозу в освітньому процесі? Ви запитаєте: «До чого тут авітаміноз і школа ?» Відповідь проста... Унаслідок тривалого недостатнього забезпечення «вітамінами» процес навчання вповільнюється. Однією такою «пігулкою» можна прискорити процес одужання уроків позакласного читання, наповнити їх Vitа, тобто, життям….

Знайомство віч-на-віч із сучасними дитячими письменниками дає свій лікувальний ефект. Вони всі відкриті до спілкування. Соціальна мережа «Фейсбук» стане вам у пригоді. Достатньо домовитися про час і місце зустрічі (клас чи міська бібліотека). Підготувати чек-лист із запитаннями. Організувати арт-майстерню, на якій будуть представлені роботи учнів: малюнки до прочитаних оповідань запрошеного гостя, поробки улюблених персонажів книги та сувеніри на згадку про зустріч. Якщо зустріч не може відбутися за певних причин, можна презентувати книгу учням, батькам класу на відкритому уроці. Було б бажання зцілитися.)

Напередодні можна об’єднати учнів у групи, які заздалегідь разом з учителем підготують інсценізацію фрагмента оповідання, разом із батьками попрацюють над костюмами, виготовленням листівок із запрошенням гостей на урок-зустріч з книгою. І вуаля, момент… зцілення-на обличчях задоволених учнів, батьків і запрошених гостей. Будемо жити!

Р.S. Книгу, яку презентуємо, замовляємо у видавництві за кошти меценатів.)

Автор: Ячмінь Н. Л., учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель ЗОШ №13, м. Соледар, Донецька обл.

Поділитися в Viber Залишити свій відгук