Сучасний урок ІКТ. Іновації НУШ Актуально

Записи жовтневого Інтернет-марафону від Видавничої групи «Основа»

07.11.2019 225 0

Ми запрошуємо вас до перегляду усіх вебінарів, що відбувалися у межах жовтневого Інтернет-марафону. Ми завжди раді допомогти відкрити різноманітні шляхи освіти і новітні ідеї педагогіки! Зростайте професійно разом з нами! Приємного вам перегляду!

29 жовтня

  Час     Тема/Спікер  
  10:00-10:45    

Play-орієнтири для дошкілля в контексті НУШ
Спікерка: Шварова Ганна Валеріївна, тренер theLEGOFoundation

 
  11:00-12:00    

Створення основи для розвитку успішного мислення у дитини
Спікерка: Бєлоусова Лілія Валеріївна, сертифікована коучка (за стандартами ICF, ECF), сертифікована коучка батьків, дітей і підлітків (Instituto de Coaching Infantil y de Addescentes), членкиня правління Асоціацаії коучів і фасилітаторів освіти, провідна тренерка — EdCoach School, психологиня (інтегративна дитяча і сімейна психологія), ігротехнік, авторка та ведуча коучингових ігор «Семейная мозаика», «Размножаться счастливо», авторка книги «Сага про тебе. Від народження і до…», авторка трансформаційних карт «Живи на 100 %»

 
  12:15-13:00    

«Емоції та рефлексія на заняттях з дошкільниками»
Спікерка:
Вовкула Наталія Андріївна,заступниця директора з навчально-методичної роботи центру сучасної освіти та розвитку «Щаслива родина»", практична психологиня, педагогиня дошкільної освіти, тренерка Асоціації дитячих центрів України, авторка програм для педагогів та дітей

 
  13:15-13:45    

Навчаємось весело та ефективно!
Спікерка:
Вікторія В‘юнник, директорка тренінгового центру «СуперСад», вихователька-методистка класу дошкільної підготовки Новопечерськоі школи, авторка посібників для дітей дошкільного віку та педагогів, які працюють з дітьми дошкільного віку

 
  14:00-14:30    

Діти-«їжачки», або Як стати другом для дітей, яким важко адаптуватися
Спікерка:
Новик Ганна Олегівна, педагогиня підготовки до школи Новопечерської школи, психологиня, співавторка та розробниця програм для дошкільних закладів, креативних тематичних комплектів для дітей від 3 до 7 років, тренерка в ТЦ "СуперСад"

 
  14:45-15:30    

Особливості організації освітнього процесу в 2 класі НУШ
Спікери:
Стрій Катерина, нейропсихолог, автор розвиваючих методик, керівник центру нейропедагогіки Brain up

 
  15:45-16:30    

Скарбничка ігор для дитячого розвитку
Спікерка:
Кирик Марія Олександрівна, дитяча психологиня, педагогиня дошкільної освіти, розробниця індивідуальних та групових програм розвитку, тренерка Асоціації дитячих центрів України

 
  15:45-16:30    

Ефективні зарубіжні освітні програми, підходи та технології розвитку дітей дошкільного віку: аналітичний аналіз, можливості інтеграції в практику вітчизняних закладів дошкільної освіти
Спікерка: Коченгіна Маріанна Вікторівна, завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти"

 

30 жовтня

  Час     Тема/Спікер  
  11:00-11:45    

STEAM. Використання лепбуків у початковій школі
Спікер:
Пахомов Юрій Дмитрович, учитель хімії ЗШ № 24 м.Івано-Франковська, аспірант кафедри хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника

 
  12:00-12:30    

Вебінар для освітян від TheLEGOFoundationдля початкової школи «Playподорож: рухаємося від точки А до точки Б»
Спікер: Шуляк Олена Михайлівна, тренерка The LEGO Foundation

 
  12:45-13:30    

Учитель в зоні конфлікту: що робити з булінгом
Спікер:
Пилипко Юлія, засновниця проєкту безкоштовної онлайн консультації вчителів Pro.школу та директорка БО «Фонд Максима Степанова»

 
  13:45-14:15    

Діагностика в роботі вчителя нової української школи
Спікер:
Мірошникова Ольга Миколаївна, вчителька пілотного класу, вчителька-методистка, тренерка НУШ

 
  14:30-15:15    

Нові підходи у вивченні математики в НУШ
Спікерка:
Флінта Наталія Володимирівна, учителька третього пілотного класу, тренерка НУШ

 
  14:30-15:15    

Пілотування третього класу НУШ
Спікер:
Коломійченко Аліна Алібеківна, учителька третього пілотного класу

 
  15:30-16:15    

Інформаційні технології в початковій школі: для чого та як?
Спікерка:
Табарчук Ірина Вікторівна, учителька інформатики, освітній блогер

 

31 жовтня

  Час     Тема/Спікер  
  9:00-10:00    

Методика проведення інтегрованих уроків з економіки й бізнесу
Спікер:
Майбогіна Надія Валеріївна, кандидатка економічних наук, сертифікований бізнес-консультантка, учителька економіки, авторка посібників та програм із соціальної роботи, економіки та бізнесу, адміністраторка з навчальних процесів школи Think Global Гатне

 
  10:15-11:00    

Емоційний ресурс і психологічне здоров'я педагога: засоби збереження та відновлення
Спікер: Сундукова Оксана Олегівна, практична психологиня, ведуча тренінгових заходів

 
  11:30-12:30    

Онлайн-сервіси для миттєвих тестів, які можна пропонувати як під час уроку, так і додому
Спікер:
Рогожнікова Ольга Володимирівна, учителька хімії та біології вищої категорії, учителька-методистка, НВК № 148 «Планета Щастя» м. Дніпра, переможниця міського, обласного та дипломант Всеукраїнського туру конкурсу «Учитель року– 2015» в номінації «Хімія»

 
  12:45-13:15    

Соціальні та екологічні проекти у співпраці з ГО та органами міської влади. Новий етап проектної діяльністі: міжнародна співпраця
Спікерка:
Силенок Вікторія Василівна, учителька історії, правознавства, громадянської освіти

 
  13:30-14:15    

Використання Minecraft Education Edition у навчальному процесі
Спікерка:
Думишинець Олександр Вікторович, учитель інформатики, тренер Microsoft, півфіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2019

 
  14:30-15:30    

Інструменти коучингу в освіті. Методи зворотного зв'язку
Спікер:
Чуприна Наталія, засновниця EdCoach School (Школи освітнього коучингу), Клубу щасливих вчителів, Workshop Edu-Games Ukraine, президентка ГО «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти», керівниця з розвитку Інтегральної академії вчителів, сертифікована коучка і тренерка, фасилітаторка, ігротехнік, математик, консультантка з питань розвитку навчальних закладів і педагогічного персоналу, організаторка Конгресу коучів і фасилітаторів освіти (2016–2019), освітніх тематичних EdFest, Всеукраїнського фестивалю «Щасливий бути вчителем», Конференц EduGames «EduGames Space 2016»

 
  15:45-16:45    

Про тьюторинг у школі
Спікерка:
Швець Тетяна Едуардівна, кандидатка педагогічних наук, заступниця директора приватної школи «Афіни» м. Києва, директорка програм в Internatioanl Academy of Tutoring, тьюторка ІІ ступеня, тренерка

 
  17:00-17:45    

Refresh по- вчительски або як перезавантажити освітній простір
Спікери:
Довгаль Олена Сергіївна, учитель фізики гімназії 3 Дніпра, призер І Всеукраїнського STEM-хакатону для учителів, спікерка ed Camp Ukraine та WEB STEM школи 2019, переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспектів уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності

 
  18:00-18:45    

Новітні технології на уроці: що, як і для чого
Спікери: Маленко Олена Олегівна, доктор філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри українознавства і лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди

 

Приєднуйтеся та запрошуйте колег!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук