Сучасний урок Актуально Творчість, ідеї

Фартух-помагатор для вчителя

10.11.2019 2386 0

Джерело: https://www.etsy.com/listing/540183266/teacher-apron-half-waist-apron-pocket?ref=shop_home_active_12

Наші зарубіжні колеги з США вигадали надзвичайно зручний інструмент для щоденного використання у своїй професійній діяльності — фартух-помагатор! Учителі використовують такий фартух для того, аби мати попідруч речі, які можуть знадобитися під час уроку: олівці та ручки, ножиці, роздавальний матеріал, бейдж, ключі та інше.

Як саме виникла така ідея?

Не кожний учитель має достатньо великий стіл, на якому можна було б зберігати всі необхідні інструменти.  «У моїй класній кімнаті невеликий стіл, на якому можна вмістити лише один комп’ютер і більш нічого! Решту необхідного я зберігаю в своєму фартусі!» —  зазначає Хадар —  вчителька та блогерка Miss Kindergarten (з її блогом можна ознайомитися за посиланням https://misskindergarten.com).

Дизайн такого фартуху-помагатора розробила її мама, яка також учителювала впродовж 25 років.

«Одного разу я повернувся додому зі школи і поскаржилася мамі, що я впродовж усього дня не можу знайти потрібні мені речі!  —  каже Хадар. — Вона запропонувала мені зшити фартух, у якому я змогла б тримати усе необхідне».

Де можна знайти такий фартух?

 

Джерело: https://www.etsy.com/listing/635410869/teacher-apron-half-waist-apron-pocket?ref=shop_home_active_15

 

Звісно такий фартух можна зшити самостійно! Наприклад, Аманда, учителька з Оклахами (США), після того як почала використовувати подібний фартух сама, створила власний інтернет-магазин з продажу фартухів-помагаторів. Ознайомитися та надихнутися її фартухами можна на сайті https://www.etsy.com/shop/TeachingwithTerhune?ref=shop_sugg

Де ще можна знайти ідеї створення такого фартуха?

Знайти ще декілька цікавих ідей можна також за хештегом #TeacherAprons в Instagram або Twitter. Також ви можете переглянути ідеї створення таких фартухів-помагаторів на Pinterest, наприклад, за посиланням https://sew4home.com/projects/kitchen-linens/sewing-and-craft-half-apron

Наводимо вам також декілька варіантів виконання фартуха-помагатора.

  

Джерело: https://i.pinimg.com/originals/26/28/36/262836d39773e53b125e4028cd1204d3.jpg

За матеріалами Kimberley Moran
Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

Поділитися в Viber Залишити свій відгук