Сучасний урок НУШ Творчість, ідеї

10 ідей незвичайних стіннівок

07.11.2019 3209 0

Стіннівка може стати приголомшливим способом зацікавити та залучити дітей до навчальної діяльності, зацікавити до читання, здобуття нових знань. Пропонуємо вашій увазі 10 нестандартних креативних ідей оформлення стіннівок у класі як для молодших школярів, так і для більш старших учнів.

1. Стіннівка «Мені є чим пишатися»

Така стіннівка складається з окремих кольорових блоків, які учні можуть використовувати для демонстрування своїх найкращих робіт. За бажанням блоки можна підписати. Пропонуйте учням регулярно показувати свої кращі роботи.

2. Стіннівка «Антистрес»

Таку стіннівку легко виконати. Просто приклейте гігантський плакат (або декілька плакатів формату А4) для розфарбовування і залиште фломастери або кольорові олівці поруч.  Арт-терапія — це добре відомий спосіб боротьби зі стресом.

3. Стіннівка актуальних запитань

  

Створіть плакат, на якому учні можуть залишати свої запитання щодо навчального матеріалу. Діти пишуть запитання на стікерах та кріплять їх на цей плакат. Таким чином учитель може зрозуміти, які теми були недостатньо зрозумілими, на що потрібно звернути особливу увагу.

4. Стіннівка з QR-кодами

  

Роздрукуйте та розмістіть QR-коди на стіннівці. Придумайте гучний заголовок, що може заохотити дітей дізнатися, що приховано за цими кодами. Учні можуть сканувати QR-коди своїми телефонами або планшетами, аби дізнатися більше про кожен з них. Теми можуть бути приурочені до свят та знаменних дат: біографії письменників, цитати відомих людей, історичні події та ін.

5. Стіннівка «Знайди слово»

   

Пошук слів є захопливим способом практикувати знання орфографії та словникового запасу. Ви можете змінити цю дошку, аби вивчати нові слова та терміни впродовж усього навчального року.

6. Стіннівка «Я — шпигун»

  

Учні можуть використовувати цю стіннівку для дозвілля під час перерв. Діти по черзі загадують одне одному предмет, що необхідно знайти. Такий вид активності допомагає розвивати увагу та зорову пам’ять.

7. Стіннівка «Я вдячний за…»

  

Це проста ідея оформлення стіннівки. На звороті кожної картки запропонуйте дітям написати те, за що вони вдячні. Щодня вони разом відкривають по одній картці та зачитують відповіді.

8. Стіннівка «Візьми те, що тобі потрібно»

  

Розмістіть замітки із заохочувальними та добрими словами на стіннівці, аби підбадьорити учнів, коли вони цього потребують. Діти також додають свої стікери з побажаннями для своїх однокласників.

9. Стіннівка «Я читаю…»

  

Створіть стіннівку, в якій учні можуть ділитися тим, які книги вони зараз читають, та рекомендувати одне одному літературу для позакласного читання.

10. Стіннівка «Асоціація»

      

Викладіть слово великими літерами і запропонуйте учням наповнити його своїми асоціаціями  щодо цього слова. Ви можете легко змінювати слова відповідно до сезонів або предметів.

За матеріалами Jill Staake
Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

 

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук