Сучасний урок

Зарубіжний досвід: у Сінгапурі відмінили рейтинги успішності учнів

09.09.2019 1006 0

«Не залежно від того, яке місце в шкільному рейтингу — перше чи останнє — посідає учень, з 2019 року в Сінгапурі ця інформація не буде зазначатися в шкільному табелі учня», – зауважив Міністр освіти Онг Е Кунг, сподіваючись, що такий підхід покаже учням, що «навчання — це не змагання».

Ба більше, в табелі більше не відображатимуть рейтинг учня в класі, табель складатиметься з таких розділів:

  • клас;
  • мінімальна та максимальна оцінки;
  • виділені кольором (або підкреслені) низькі оцінки;
  • бали, що дають змогу перейти до наступного класу;
  • середня оцінка за кожний предмет;
  • загальна кількість балів;
  • L1R5 (англійська мова плюс п'ять відповідних предметів), L1R4, EMB3 (англійська мова, математика, кращі три предмети) і EMB1 для тих, хто нижче середнього рівня.

Міністр освіти пояснив, що таким чином учні зможуть зосередитися на навчанні та власних успіхах, не порівнюючи себе з іншими.

Також у Сінгапурі відмінили іспити для учнів перших та других класів.  Міністр зазначив, що вчителі будуть продовжувати дізнаватися про успіхи учнів у навчанні за допомогою дискусій, домашніх робіт та різних вікторин. Школи будуть використовувати інші способи «оцінки якості навчання».

Для старших учнів початкової школи та учнів середньої школи оцінки для кожного предмета будуть округлені та представлені як ціле число, без десяткових знаків.

Батьки продовжуватимуть отримувати інформацію про прогрес своєї дитини в школі під час батьківських зборів.

У своєму зверненні до керівників шкіл пан Онг сказав: «Я знаю, що бути першим чи другим у рейтингу класу було приводом гордості для учнів. Але вилучення цих показників дає змогу дітям зрозуміти, що навчання — це не змагання, а самодисципліна, що допоможе їм у житті» .

Табелі однаково міститимуть інформацію, завдяки якій учні зможуть відстежити свої успіхи у навчанні, звернути увагу на сильні та слабкі сторони.

За матеріалами Jonas Nyabor

Переклад та літературна обробка Н. О. Ярмак

https://www.enlightened-consciousness.com/school-sends-kids-to-meditation-instead-of-detention-with-amazing-results/?fbclid=IwAR2PBwQ-G_QMrrN5k6__dxAxl3orqvyHfsBR_zM_J1RpFjr0O9EJe7iBnO0

Поділитися в Viber Залишити свій відгук