Сучасний урок НУШ Актуально

18 креативних альтернатив звичайним шкільним стільцям

07.09.2019 1092 0

Статтю присвячено обладнанню класних кімнат у закордонних школах. Учні найкраще сприймають інформацію, коли вони комфортно розміщені в класі, їм зручно сидіти. Існує безліч видів робочих місць та варіантів їхнього розташування, залежно від потреб конкретного уроку. На сьогодні в Україні немає такого багатого вибору шкільного обладнання, тому розгляньмо альтернативні види звичайним шкільним стільцям, які зарубіжні колеги мають можливість використовувати у своїй діяльності

1. М’яч «Фітбол»

Ці великі м'ячі, більш відомі, як м'ячі для фітнесу, дають змогу дітям м'яко підстрибувати на місці, сприяють формуванню гарної постави. Для того щоб м’яч не скотився, можна зробити будь-яку підставку. М’яч «фітбол» — один із найдоступніших альтернатив.

2. Стілець, що хитається

Учителі люблять такі стільці, адже вони легко встановлюються, не важкі, довговічні, можуть бути різного забарвлення та розміру. Їх хитка основа дає змогу дітям крутитися і гойдатися.

Приклад такого стільця можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=h-LiM0Hp5PU

3. Балансувальна масажна подушка

Замість стільців, що хитаються, можна використати балансувальну масажну подушку, яку можна покласти на звичайний стілець.

Приклад такої подушки можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=aGYgFqs6gO8&feature=youtu.be

4. Активні стільці TildED

  

Ці стільці дуже гнучкі та мають невеликий вигин, завдяки чому учні мають можливість гойдатися стільки, скільки заманеться. Завдяки дизайну без спинки вони сприяють хорошій поставі.

5. Стілець-м’яч Zenergy

  

Ці м'які крісла мають елегантний, сучасний вигляд і виготовлені з кольорового поліестеру. За допомогою насоса можна регулювати висоту стільця.

6. Стілець-гармошка

  

Стілець у вигляді гармошки злегка пружинить, що дає змогу рухатися вперед — назад, з одного боку в інший.

7. М’яч, що балансує

  

Цей м’яч має ніжки, що утримують його від хитання. Це цікавий варіант гумового сидіння.

8. Портативний стіл

  

Портативний стіл застосовують замість традиційних шкільних парт. Сидячи на підлозі, за таким столом, дуже зручно працювати, писати, читати тощо.

9. Стільці-пазли

  

Ці барвисті, виготовлені з піни стільці, можна складати як пазли. За бажанням регулювати висоту, складаючи один пазл на інший.

10. Стілець Twixt Active Seating

  

Такі стільці використовують для високих столів, найкраще вони підходять для старших учнів. Висоту стільця можна налаштувати індивідуально під кожного учня.

11. Подушка Kindermat Storytime

  

М’які подушки стануть у пригоді для проведення різноманітних заходів, що можна проводити сидячи на підлозі (наприклад, колективне читання).

12. М’які сидіння

  

М’які сидіння легкі, тому їх зручно переставляти. Завдяки шкіряному покриттю їх можна швидко очистити.

13. Стілець UP ™

  

Цей стілець схожий на стілець, що хитається. Відмінність полягає в тому, що стілець UP ™ має ремінець, який регулює висоту  під зріст учня. Його хитка база дає змогу дітям крутитися і гойдатися.

Приклад такого стільця можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3HJIdjl3cD8&feature=youtu.be

14. Стілець на підлогу

  

За допомогою цього регульованого м'якого сидіння можна комфортно сидіти на підлозі в будь-який час і в будь-якому місці. Стілець складається, чохол можна знати та випрати.

15. Стілець Vidget ™

  

Конструкція стільця передбачає функцію плавного погойдування. Його можна використовувати як стілець і як робочий стіл. Ручки з виступами полегшують їхнє перенесення.

16. Стілець із робочою поверхнею

  

Це стілець і стіл в одному, який може переміщатися кімнатою за потреби. Підлокітники є ідеальним місцем для підвішування рюкзаків, у днищі стільця можна зберігати шкільне приладдя.

17. Дошка, що балансує

  

Вигнута основа дошки припускає рухи з боку в бік, уперед — назад, забезпечуючи при цьому достатню стійкість. Вона легка, а тому її легко переміщати з місця на місце.

Приклад такої дошки можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=AZtu2ddoLk8&feature=youtu.be

18. Крісло-гойдалка

  

Крісло-гойдалка зручне та м’яке. Можна використовувати для читання або індивідуальних занять. Можете використовувати його як заохочення учнів за відмінну роботу.

За матеріалами Елізабет Рассел

Переклад та літературна обробка А. В. Бойко https://www.weareteachers.com/best-flexible-seating-options/

 

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук