Сучасний урок ІКТ. Іновації Творчість, ідеї

Будуємо майбутнє класної кімнати разом із Google для освіти

16.09.2019 1224 0

Для того щоб створити технології, що допоможуть студентам навчатися, ми намагаємось уявити майбутнє освіти. Нещодавній глобальний звіт «Майбутнє класної кімнати» (Future of the Classroom) визначає нові тенденції в освіті, підкріплені дослідженнями. Ось як наші продукти та ініціативи збігаються із кожним із цих напрямів.

Cучасні технології

З Google Expeditors студенти можуть здійснити захопливі віртуальні екскурсії. На сьогодні розроблено понад 1000 турів, зокрема тур Кармен Сандієго, заснований на відомому мульсеріалі, який є одним із перших брендів у світі «ed tech» (освітні технології).

Джерело: https://edu.google.com/products/vr-ar/expeditions/?modal_active=none

Студенти можуть використовувати Tour Creator для створення власних віртуальних турів та запрошувати однокурсників чи батьків на екскурсії містом або школою за допомогою програми Expeditions.

Джерело: https://vr.google.com/tourcreator

Інноваційне навчання

Ми продовжуємо розвивати Teaching Centre (Учительський Центр), нашу бібліотеку безкоштовних онлайн-тренінгів для освітян. Для вчителів, які нещодавно розпочали роботу з нашими інструментами, ми додали курси з Expeditiors та G Suite Editors (Google Docs and Slides) заради доповнення вже наявних тренінгів з Classroom, Forms та Jampboard.

Також створено скорочені версії курсів з різних тем, наприклад: як допомогти вчителям у підтриманні учнів, які вивчають англійську; як використовувати спеціальні можливості Chromebook; як розпочати роботу з нашими програмами CS First та Applied Digital Skills.

Освітянам, які прагнуть отримувати ще більше корисного та цікавого від технологій Google, місцеві фахівці завжди можуть допомогти.

Ознайомтеся із нашою мережею тренерів, іноваторів, опорних шкіл та місцевих партнерів з професійного розвитку можна у довіднику EDU Directory.

Тренування в класі

Для того щоб викладачі змогли отримати результат від інвестицій у технології, вони мають знати, як інтегрувати їх у своєму класі. Проект Dynamic Learning Project (Динамічне навчання) готує вчителів до ефективного використання технологій у класі.

Джерело: https://edu.google.com/why-google/our-commitment/dynamic-learning-project/?modal_active=none

Також функціонує нова тренінгові програма для адміністраторів, що допоможе їм навчитися підтримання інструкторів їхніх шкіл.

Посилання: https://academy.exceedlms.com/student/catalog/browse

Цифрова відповідальність

Applied Digital Skills має сім нових уроків, орієнтованих на розвиток цифрових навичок. Учителі можуть використовувати ці безкоштовні уроки, що ґрунтуються на проектах, для того щоб сформувати в учнів здорові цифрові звички, навчити уникати афер в Інтернеті та відповідально ставитися до власного цифрового сліду.

Життєві навички та готовність до робочої діяльності

Applied Digital Skills також доповнені новими уроками, які готують учнів середніх та старших класів до впевненого використання G Suite у коледжах, у роботі та за її межами. Заради доведення своєї майстерності, студенти можуть використати професійну сертифікацію (G Suite certification) та додавати її результати до резюме.

Посилання: https://teachercenter.withgoogle.com/certification_gsuite?_ga=2.204293712.1748267992.1564988819-1055270575.1562925148

Інші нові уроки зосереджені на ознайомленні студентів з машинного навчання (machine learning), малюванням за допомогою Google Sheets, обчисленні ймовірності та ін.

Обчислювальне мислення

CS First — наша навчальна програма з кодування для учнів початкової та середньої школи. Вона має нову сесію професійного розвитку для вчителів, головна мета якої — інтеграція діяльності з кодування в класі із заняттями з англійської мови, мистецтва, математики та природничих наук.

Джерело: https://csfirst.withgoogle.com/s/en/home

Ресурс Workbench — це бібліотека контенту для освітян, що дає змогу відкривати, створювати, реміксувати та ділитися уроками та додатковими матеріалами.

Джерело: https://edu.workbencheducation.com/cwists/category

Ми маємо честь бути частиною глобальної спільноти педагогів та батьків, які допомагають своїм учням розвивати навички розв’язання проблем, безпечно орієнтуватися в цифровому світі та готуватися до майбутньої кар’єри. У міру розвитку аудиторії, наша продукція допомагає викладачам та студентам у цьому.

Переклад та літературна обробка Ю. М. Афанасенко

За матеріалами Wes French https://www.blog.google/outreach-initiatives/education/building-future-classroom/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук