Сучасний урок НУШ Досвід виховання Актуально Творчість, ідеї

Записи червневого Інтернет-марафону від Видавничої групи «Основа»

02.07.2019 380 0

Ми запрошуємо вас до перегляду усіх вебінарів, що відбувалися у межах Інтернет-марафону. Ми завжди раді допомогти відкрити різноманітні шляхи освіти і новітні ідеї педагогіки! Зростайте професійно разом з нами! Приємного вам перегляду!

25 червня

  Час   Тема/Спікер  
     

Математичний блок

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС

 
  9:00-9:30  

Тема: Наочна математика, або Ще раз про візуалізацію навчального матеріалу під час вивчення математики.

Спікерка: Власова Ірина Олександрівна, спеціалістка вищої категорії, «Учитель-методист», учителька математики та інформатики гімназії № 48 м. Києва

 
  9:45-10:15  

Тема: Інтерактивні відео та плакати як дидактичні засоби нового покоління.

Спікерка: Морквян Ірина В'ячеславівна, кандидатка педагогічних наук, методистка, старша викладачка кафедри інформатики Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

 
  10:30-11:00  

Тема: «Що відбувається, коли мрії здійснюються?»

Спікерка: Корост Альона Валеріївна, учителька математики Котелевської гімназії № 1, спеціалістка вищої категорії, «Учитель-методист», переможниця конкурсу «Вчительська мрія» від Видавничої групи «Основа»

 
  11:15-11:45  

Тема: Сім дощечок майстерності в освітньому процесі.

Спікерка: Бондар Галина Михайлівна, заступниця директора з навчально-виховної роботи, учителька математики та інформатики; спеціалістка вищої категорії, «Старший учитель»; керівниця міських та обласних творчих груп, педагогічних майстерень заступників директорів, учителів математики ЗЗСО (2016–2019). Автор майстер-класів для керівників ЗЗСО, ЗДО (2017–2019). Учасниця премії Global Teacher Prize Ukrainе 2018. Експертка (не)конференцій EdCamp (2017–2019). Спікерка Всеукраїнського проекту «Всеосвіта» (2019). Кураторка Всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти (2017–2022) в ЗЗСО. Переможниця різноманітних Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності (2007–2018): «Учитель-новатор–2016», «ТОП–100. Освіта України» тощо. Переможниця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року –2007, 2010» (обласний етап) у номінації «Математика». Член журі Всеукраїнських конкурсів (2017, 2018). Має понад 65 публікацій у Всеукраїнських фахових виданнях (2004–2018)

 
  12:00-12:30  

Тема: Сучасні онлайн-сервіси для активного педагога

Спікерка: Табарчук Ірина, вчитель інформатики, тьютор Дистанційної Академії, можу допомогти вчителям стати більш ІТ-свідомими)

 
  12:45-13:15  

Тема: Організація Steam-проекта без головного болю, а з Google-сервісами.

Спікерка: Гур’єва Алла Олександрівна, учителька інформатики Шосткинського навчально-виховного комплексу

 
     

Блок початкової школи

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС

 
  13:30-14:00  

Тема: STEAM — навчання навпаки.

Спікерка: Бойко Тетяна Миколаївна, учителька початкових класів, регіональна тренерка НУШ

 
  14:15-14:45  

Тема: «Чим корова не собака», або Дещо про міжпредметні зв'язки в початковій школі.

Спікерка: Банник Марина Олександрівна, учителька початкових класів Лисичанської ЗОШ № 4

 
  15:00-15:30  

Тема: Технологія розвивального навчання як основа для розбудови Нової української школи.

Спікерка: Півовар Наталія Володимирівна, заступниця директора з навчально-виховної роботи

 
  15:45-16:15  

Тема: Інтегровані уроки — легко, цікаво, весело!

Спікерка: Плющ Юлія Олегівна, учителька початкових класів, методистка районного методичного кабінету

 
  16:30-17:00  

Тема: Мій перший клас нової української школи

Спікерка: Камардіна Віта Анатоліївна, учителька початкових класів, «Учитель-методист», тренерка НУШ

 
  17:15-17:45  

Тема: Цікаві уроки з кубиками історій.

Спікерка: Косар Оксана В'ячеславівна, учителька початкових класів Чернівецької СЗОШ І–ІІІ ступенів № 6

 

26 червня

  Час   Тема/Спікер  
     

Природничий блок

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС

 
  9:00-9:30  

Тема: Створення квест-кімнати за темою уроку.

Спікерка: Рогожнікова Ольга Володимирівна, учителька хімії та біології НВК № 148 «Планета Щастя» м. Дніпра

 
  9:45-10:15  

Тема: Вивчення природничих дисциплін із використанням технологій доповненої реальності.

Спікерка: Мідак Лілія Ярославівна, кандидатка хімічних наук, доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

 
  10:30-11:00  

Тема: Урок хімії: як навчається покоління Z

Спікерка: Зима Наталія Володимирівна, учителька хімії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура; спеціалістка вищої категорії; «Учитель-методист»; авторка обласної творчої майстерні «Системно-діяльнісний підхід під час вивчення хімії» з 2016 року. Лавреатка фінального етапу конкурсу «Учитель року–2015». ТОР–50 Global Teacher Prize 2018

 
  11:15-11:45  

Тема: Використання додатків Google у вивченні фізики

Спікерка: Андріїв Тетяна Степанівна, учителька фізики, спеціалістка першої категорії ЗОШ № 25 м. Івано-Франківська

 
  12:00-12:30  

Тема: Ґендерно чутливий STEM-урок із використанням технології доповненої реальності.

Спікерка: Пахомов Юрій Дмитрович, учитель хімії, спеціаліст першої категорії ЗОШ № 24 м. Івано-Франківська, аспірант кафедри середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член команди BeeFree, що посіла І місце у ІІ Всеукраїнському хакатоні для вчителів «STEM: Ґендерно чутливий підхід до навчання у школі». Співавтор серії інтерактивних STEM-карток із елементами доповненої реальності, які дають змогу подивитися на проблему вибору професії без «ґендерних окулярів»

 
  12:45-13:15  

Тема: Використання елементів STEAM, STREAM в освітньому процесі як один із напрямів успішної реалізації особистості.

Спікерка: Горнюк Наталія Миколаївна, заступниця директора з навчально-виховної роботи гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю м. Чернігова; переможниця міського конкурсу «Волонтер року–2003» в номінації «Охорона навколишнього середовища»; учасниця Всеукраїнської суспільної акції школярів України «Громадянин» 2004 р., переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Зразкова екологічна стежка» на базі гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю 2008 р., керівниця й авторка екологічного волонтерського проекту «Ідіть добрими у світ природи» 2017–2019 н. р. (https://iditdobrumiusvit.blogspot.com/, лавреат VІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель — обдарований учень» у номінації «Виховання особистості з авторською розробкою "Екологічна вистава «Таємниці лісового світу»" 2018 р., півфіналістка національної премії Global teacher price 2018 року (ТОП–50), координаторка реалізації міжнародного проекту ПРООН–ГЕФ ПМГ «Підвищення громадської обізнаності щодо зміни клімату і захисту озонового шару» в гімназії № 31 м. Чернігова

 
     

Гуманітарний блок

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС

 
  13:30-14:00  

Тема: Мовно-літературна кулінарія: готуємо смачний урок разом!

Спікерка: Баєва Алла Василівна,  учителька-методистка, переможниця конкурсу «Народний спікер–2017»

 

 
  14:15-14:45  

Тема: Віртуальна екскурсія: створюємо онлайн-музей самостійно.

Спікерка: Ломака Вікторія Василівна, учителька, спеціалістка вищої категорії

 
  15:00-15:30  

Тема: Цікаві методи для цікавого уроку

Спікерка: Поліщук Оксана Леонідівна, учителька історії, фіналістка конкурсу «Народний спікер–2017, 2018»

 
  15:45-16:15  

Тема: Heavy grammar easily

Спікерка: Климишина Надія Анатоліївна, головна редакторка науково-методичного журналу «Англійська мова в початковій школі», менеджерка англомовних програм Magic Camp, викладачка кафедри методики Харківської академії неперервної освіти

 
  16:30-17:00  

Тема: Ненудний урок — це кейс-урок.

Спікерка: Глебова Тетяна Володимирівна, учителька української мови та літератури, заступниця директорки з освітнього процесу комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 15 Маріупольської міської ради Донецької області»

 
  17:15-17:45  

Тема: Критичне мислення на уроках історії.

Спікерка: Яворська Катерина Анатоліївна, учителька історії та правознавства, спеціалістка вищої категорії

 

27 червня

  Час   Країна   Тема/Спікер   Посилання
  9:00-9:45   Японія, Токіо  

Тема: Збереження й вивчення української мови та культури в недільній школі. Японський досвід.

Спікерка: Ковальова Наталія Анатоліївна, засновниця та керівниця української недільної школи «Джерельце», викладачка мови та української культури в загальноосвітній японській школі

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  10:00-10:45   Японія, Токіо  

Тема: Сучасні методи навчання дітей-білінгвів. Творчість і мультилінгви. Збереження української національної ідентичності в умовах впливу японського соціуму.

Спікерка: Наталія Лисенко, учителька програми «Міжнародне порозуміння» японської молодшої школи, учителька української мови в українській недільній школі «Джерельце», викладачка української мови як іноземної

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  11:00-11:45   ОАЕ (Дубай)  

Тема: Інтерактивні методи викладання української мови та українознавства в Українській школі в ОАЕ «Софія» (м. Дубай).

Спікерка: Тетяна Співаковська, кандидатка економічних наук, доцентка, заступниця директора Української школи в ОАЕ «Софія», членкиня правління Спілки українських освітян діаспори

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  12:00-12:45   Нідерланди  

Тема: Як згуртувати громаду навколо школи. Досвід Італії та Нідерландів.

Спікерка: Фарима Олександра Олександрівна, членкиня правління Світової федерації українських жіночих організацій, президент Асоціації українських жінок в Італії, директорка Української школи «Веселка» (Нідерланди)

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  13:00-13:45   Франція, Париж  

Тема: Виховання національно-патріотичних цінностей — пріоритетне завдання українознавчих суботніх та недільних шкіл за кордоном

Спікерка: Любчик Любов Романівна, учителька української мови , української літератури та українознавства Української школи Святого Володимира (м. Париж, Франція)

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  14:00-14:45   Канада, Торонто  

Тема: Адаптація і розвиток програми й матеріалів навчання української мови як успадкованої для учнів молодших класів.

Спікерка: Тетяна Сунак, голова Шкільної Ради Конгресу Українців Канади, відділ Торонто

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС
  15:00-15:45   Італія, Брешія  

Тема: Інтегровані уроки по-італійськи, або як мотивувати дітей українського походження вивчати українську мову.

Спікерка: Барляк-Жураківська Галина Петрівна, учителька початкових класів, практична психологиня, керівниця Центру вивчення та плекання української мови «Зернятко», переможниця Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном» 2018 року в номінації «Учитель початкових класів»; співзасновниця та членкиня Правління Спілки Українських Освітян Діаспори

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАПИС

Дякуємо за вашу активність та натхнення до розвитку! До нових зустрічей на наступних Інтернет-марафонах!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук