Портфоліо учнів початкових класів

19.10.2011 3335 0

Нові зошити з серії "Кроки до успіху"!

Нові зошити з серії "Кроки до успіху"!

Хай учні продемонструють все, на що здатні!

Вчені довели, що однією з причин відставання учнів у навчанні є відсутність поставлених цілей і низький рівень розвитку самооцінювання результатів навчальної діяльності. Використання технології «портфоліо», починаючи з початкової школи, має розв’язати цю проблему.

 

Назва: Код: Вартість: Наявність:
Скарбничка успіхів. Портфоліо 2 клас ТНШ8 14.50 Переглянути та замовити тут
Скарбничка успіхів. Портфоліо 3 клас ТНШ9 14.50 Переглянути та замовити тут
Скарбничка успіхів. Портфоліо 1 клас ТНШ11 14.50 Скоро у продажу
Скарбничка успіхів. Портфоліо 4 клас ТНШ10 14.50 Скоро у продажу

Портфоліо з 1–4 класів містить шаблони сторінок із невеликими підказками для їх заповнення у вигляді пам’яток, анкет, діагностичного матеріалу, за допомогою яких дитина зуміє оцінити власні особистісні, предметні й міжпредметні результати засвоєння шкільної програми, самостійно вибрати той предмет, тему, розділ або улюблене заняття в позаурочний час, досягнення у яких вона прагнула б продемонструвати. Портфоліо не перевантажене рекомендаціями й вказівками дорослих, надає дитині можливість самостійно визначити, якими роботами вона готова його заповнювати.
За допомогою Портфоліо дитина зможе на основі самооцінювання визначити власне знання або незнання, уміння або невміння й за допомогою дорослих –– учителя й батьків –– формувати індивідуальну навчальну траєкторію для подальшого розвитку, переконуючись у власній успішності у навчальній або позанавчальній діяльності.

   

Акція!
Замовляючи 10 зошитів і більше знижка 10 %
Акційна ціна 13,05

Поділитися в Viber Залишити свій відгук