Нова форма оплати замовлень та передплат

Раді повідомити, що  відтепер на нашому сайті можна обрати  зручний  спосіб оплати передплат та замовлень — кредитною карткою за допомогою системи прийому платежів Portmone.

Переваги оплати банківською карткою

1.  Комісія 0%.  Вам не потрібно буде платити ніякої прихованої та додаткової комісії за банківський переказ. 

 

2.  Заощадження часу. Вам не потрібно витрачати час на відвідування банку та стояти в чергах чи загалом куди-небудь виходити.

 

3.  Безпека й конфіденційність. Реквізити платіжних карток вводять на сайт Portmone.com у захищеному режимі. Вони недоступні співробітникам видавництва та іншим громадянам.До оплати приймаються платіжні картки Visa, Visa Electron та MasterСard, що були випущені будь-яким українським чи міжнародним банком.

Сервіс здійснення платежів забезпечує Міжбанківська система електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карток.

Більше інформації на сайті http://www.portmone.com.ua

Як оплатити замовлення кредитною карткою?

1. Оформити замовлення можна на нашому сайті.

2. Відкриваєте свій «Робочий кабінет», сторінку «Моя передплата» або «Мої замовлення». Натискаєте «сплатити карткою».

3. Автоматично  переходите на сайт системи електронних платежів Portmone.com.

4. Вводите дані вашої кредитної картки або авторизуєтеся для входу в систему Portmone.com. Якщо ви є зареєстрованим користувачем достатньо підтвердити платіж.
 

Здійснення платежу триває  кілька секунд!

У разі неуспішного здійснення оплати замовлення ви можете повторити операцію через 20 хвилин. Уважно ознайомтеся з відповіддю вашого банку, зв'яжіться з його представником  для вирішення виниклих проблем і повторіть платіж.

Також, питання можна поставити в службу підтримки Portmone.com за телефоном (+380 44) 200 09 02 або електронною поштою support@portmone.com.