Сучасний урок Досвід виховання Творчість, ідеї

Придбай квиток у фан-зону. Мої педагогічні знахідки

18.06.2019 2287 0

В одному царстві, в далекому государстві жила-була суперпупервчителька, яка тільки те й робила, що знаходила...

Щоразу, коли я заходжу до своїх шестикласників на урок української мови чи літератури,— це знахідка! Чому? Часто трапляється так, що все підготовлене мною до уроку, летить шкереберть і виходить не те, що я планувала, а зовсім інша й, до всього ж, якась крута річ.

Якось у квітні ми читали всім відоме «ТТБ». Ви не знаєте, що це? Це досить новий у програмі української літератури твір неперевершеної Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів, або Засіб від переляку № 9». Ми багато читали, багато дискутували, переказували, малювали, розповідали, навіть учили напам’ять уривки, одним словом, усе те, що традиційно роблять на уроках літератури. А одного разу я до якоїсь чергової домашки додала таке: «А слабо спробувати заспівати пісню про байбачка у власному стилі?» cool  І вважала, що, як часто це буває з «дз із зірочкою», воно мине повз нас... Та не так сталось, як гадалось...

Наступного уроку заходжу я у клас, а тааам.... Гуууул... Не можу зрозуміти, що сталося?   З’ясувалося, що всі згуртувалися у свої рок-, поп-, реп-колективи й улаштували справжній саунд-чек перед головним виступом. Як ви вже здогадались, я придбала квиток у фан-зону)

Все відбулось дуже швидко, з першого дубля, в декого навіть без репетицій. Це було драйвово й неперевершено! Як саме? Переглядайте відео)

Це навіть не педагогічна знахідка, це творчий винахід моїх пупсиків, яких варто лише спрямувати в потрібне русло креативу.

Я ще з 10 квітня хотіла це опублікувати десь у фейсбук, навіть показала батькам на зборах, похвалилася колегам, а черга так і не дійшла… Аж ось на очі потрапило положення конкурсу про коротке оповідання. Бінгоу! Я абсолютно не конкурсна людина, але саме цей наш спільний винахід із моїми шестикласниками вартий вашої уваги. Якби сказали діти: «СУПЕР-домашка!» Як мінімум, ви отримаєте задоволення від перегляду)))

PS. ЗаспіііівАй!)

По світу я попобродив,
І байбачок зі мною.
Побачив я чимало див,
І байбачок зі мною.
І мій завжди, і мій завжди,
Мій байбачок зі мною.
І мій завжди, і мій завжди,
Мій байбачок зі мною.

Автор: Шпаченко А. С., учитель української мови й літератури ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів імені Олега Ольжича м. Миколаїв

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук