Сучасний урок ІКТ. Іновації НУШ

Хто кого: учень — калькулятор? Онлайн проект Міксіке

06.06.2019 2179 0

Якщо запитати будь-кого з дорослих, з чим асоціюється математика, то перше що спаде на думку, — це вміння лічити. І це дійсно дуже важливе вміння, адже, на жаль, в епоху технічного процесу усні обчислення стали чимось зайвим, сучасні школярі взагалі не розуміють, навіщо їм це, адже можна натиснути кілька чарівних кнопочок — і результат є.

Учителі знають, що усні обчислення займають важливе місце у розвитку інтелектуальних здібностей учнів і тому слід застосовувати комп’ютерну техніку у незвичному для дітей форматі, акцентувати увагу на тому, що не завжди використання обчислювальних машин дає змогу пришвидшити обчислення.

Найбільш цікавою формою роботи для учнів на сьогодні є  змагання. Чому б не влаштувати змагання «Хто кого: учень — калькулятор»? Адже реально лічити швидше за калькулятор. У цьому допоможе онлайн проект «Міксіке» (https://miksike.net.ua/).

Щороку на платформі проводяться змагання з усної математичної лічби, а майданчик для тренувань відкритий постійно. Можна на уроках використовувати під час усної лічби, дітям буде дуже цікаво, особливо якщо їх ще й змотивувати!

Крім усної лічби, сервіс надає можливість учителям створювати і використовувати наявні інтерактивні вправи як у класі, так і вдома.

Часті конкурси та вікторини на порталі розвивають у школярів уміння встановлювати та аналізувати міжпредметні зв’язки та формують світогляд.

А так виглядають результати співпраці.

Автор: О. О. Вакуленко, учитель математики, Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ст. № 7 ім. Максима Савченка

Сподобалась тема? Тоді замовляйте:

Інструкція, як оформити замовлення на: http://osnova.com.ua/help/4/

Поділитися в Viber Залишити свій відгук