Запрошуємо до участі в методичному проекті!

05.10.2011 185 0

З метою наукового, інформативного та психолого-педагогічного вдосконалення навчально-виховної роботи ЗНЗ з проблем пропаганди здорового способу життя серед учасників навчально-виховного процесу запрошуємо творчих педагогів, які мають бажання й потребу продукувати власний досвід колегам.

Шановні колеги!

За пітримки журналу "Основи здоров'я"

Керуючись потребами вчителів України в їх професійній діяльності, ВГ «Основа» готує до друку видання — «Тиждень основ здоров’я в школі» (дві книги: 1–4 класи та 5–9 класи) для вчителів, педагогів-організаторів, заступників директорів навчальних закладів з НВР, керівників методичних об’єднань, студентів-практикантів. До кожного збірника передбачається включити план тематичного тижня;авторські змістовні, цікаві сценарії різноманітних позакласних заходів: виховних годин, КВК, вікторин, конкурсів, тренінгів, свят, інсценізацій, вистав, рольових ігор, навчальних екскурсій тощо з урахуванням вікових особливостей учнів.

З метою наукового, інформативного та психолого-педагогічного вдосконалення навчально-виховної роботи ЗНЗ з проблем пропаганди здорового способу життя серед учасників навчально-виховного процесу запрошуємо творчих педагогів, які мають бажання й потребу продукувати власний досвід колегам, подавати матеріали до зазначених збірників.

Матеріали надсилати до 19.10.2011 р. за ел. адресою:oz@osnova.com.uaз позначкою «Тиждень основ здоров’я».

Вимоги до матеріалів:

Назва, форма проведення заходу, його мета й завдання, для учнів якого класу він проводиться, обладнання, докладний зміст, використана література і додатки (якщо є), пояснювальна записка (бажано). Змістове наповнення заходу повинно розкривати актуальність, новизну педагогічних пошуків, оригінальних знахідок автора. Просимо дотримуватись усіх структурних компонентів. Текст має бути методично, стилістично й орфографічно грамотним, написаний українською мовою.

Пропонуємо також надсилати план позакласних заходів (для кожної паралелі та загальношкільних), які проводяться в рамках тижня з основ здоров’я у вашому навчальному закладі.

Відомості про автора (-ів):прізвище, ім’я, по батькові (повністю), посада, категорія (звання), назва навчального закладу, контактні телефони.

Публікація матеріалів для учасників проекту безкоштовна, на безоплатній основі. Відповідальність за зміст матеріалу несуть автори, ВГ «Основа» залишає за собою право його редагувати. Автори розробок, що увійдуть до збірників, одержать один примірник методичного видання.

Публікація ваших надбань забезпечить професійну компетентність й авторську популярність серед педагогічного загалу нашої країни.

Бажаємо наснаги й натхнення! Дякуємо за співпрацю!

З повагою, керівник проекту
Малашенко Марина Павлівна

Поділитися в Viber Залишити свій відгук