«Нам пишуть...»- нова рубрика на сайті

20.09.2011 134 0

Добрий день, «Основа»!

В мене, в дворі, «де раніше за все розцвітають квіти», вродили персики…

Десь років з двадцять тому я купила щеплений саджанець персика, доглядала, дивилась за ним. Два роки він порадував нас не дуже смачними плодами, а потім захворів і пропав.

Мама-агроном порадила виростити персик із кісточки. Тато-агроном не вірив, що вродить «щось путнє». А воно вродило. Біологи зауважать, що з кісточки не можна виростити рослину, повністю ідентичну материнській формі. Так і сталось: персики різні, переважно пізні, але свої!

А в цьому році персиків було БАГАТО! Під вагою плодів зламалося декілька гілок. А плоди – соковиті, смачні.

Це я до того, що і в нашому помірному кліматі можна виростити персики, і не привозні, примхливі, а наші, рідні, вирощені на наших чорноземах.

Я передплачую декілька ваших видань: в мені, мабуть, живе школярка 80-х, батьки якої витрачали багато грошей на передплату. Не знаю, як буде надалі, але поки що не маю намірів відмовлятись від ваших журналів.

Передплатникам ви дозволяєте переглядати електронну версію журналу. Це дуже добре – в ритмі нашого часу. Але в мені дійсно живий той «романтик», який журнал хоче тримати в руках. Я розумію, що сучасна преса не пахне друкарською фарбою (не ті технології), але дійсно, ніщо не зрівняється зі свіжим номером в руці. А коли ще й з твоєю статтею…

Вчора я отримала журнал «Хімія», 17 номер. Довго шукала диск з обіцяною презентацію, доки не зрозуміла, що презентації потрібно шукати на вашому сайті. Зайшла, подивилась, сподобалось.

А ще вчора я отримала пілотний випуск «Хімія для допитливих». Гарний журнал, спочатку я його полистала, переглянула картинки (ну зовсім, як в дитинстві!), а потім, не поспішаючи, прочитала. Все в ньому гарне: чудовий підбір матеріалів, ілюстрації, зручні рубрики, а головне – він кольоровий. Що визначає його доволі високу ціну. Ось, це, мабуть, і буде найбільшою перепоною для ваших потенційних передплатників.

В мене щодо оформлення журналу зауваження: текст, надрукований на візерунковім тлі, важко читати. Особливо ввечері...

...А ще у вашого видавництва дуже гарний  сайт, але я – малодосвідчений користувач – ледве розібралась, як на ньому зареєструватись. Точніше, я зареєструвалась давно, просто ввійти не могла. Двері переді мною, а їх відчинити не можу.

Взагалі, наше життя стає все віртуальнішим і віртуальнішим: електронні підручники, електронні видання, електронна передплата. Це не добре чи погано, як на мене – це реалії сьогодення. Наступне покоління і не уявлятиме життя без Інтернету. А наше покоління намагається до цього життя пристосуватись. А ви спонукаєте нас до цього.

Спасибі вам за ваші видання! І друковані, і електронні!

Богданова В. Я.,

вчителька, якій подобаються видання «Основи»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук