ЗДО Актуально

Журнал «Дошкільний навчальний заклад» — корисна професійна інформація у зручному форматі!

15.04.2019 831 0

Потрібні нові ігри, методичні прийоми, розвивальні програми та ще безліч матеріалів, бо діти дошкільного віку невсидючі і спраглі до знань? А ще треба скоригувати свої розробки відповідно до вимог програми та останніх змін?

Всі матеріали, потрібні для роботи вихователя, ми зібрали в журналі «Дошкільний навчальний заклад». Тут ви знайдете вже готові та випробувані розробки занять, сценарії заходів, корекційні методики, статті про психологію та безліч практичних порад на кожен день!

Починаючи з цього навчального року, ви можете передплатити журнал «Дошкільний навчальний заклад» ПЛЮС книжковий додаток. Що це значить? Разом з журналом ви отримуєте книжковий додаток, де знайдете найцікавіші авторські розробки від досвідчених колег та докладні методичні матеріали для працівників дошкільних навчальних закладів.

Збирайте власну методичну бібліотеку та поповнюйте свою персональну скарбничку виховних прийомів!

Найвигідніша передплата — за пільговими індексами!

Саме зараз ви маєте шанс передплатити видання на пільгових умовах! Найнижча ціна в разі передплати на 6 місяців за спеціальними індексами:

Назва Індекс 6 місяць
Дошкільний навчальний заклад ПІЛЬГОВИЙ 37053 230,00 грн
Дошкільний навчальний заклад ПІЛЬГОВИЙ ПЛЮС книжковий додаток 60221 380,00 грн

Встигніть оформити передплату на журнали за найвигіднішими умовами!

Для всіх передплатників триває програма лояльності «120 балів». Усі сплачені вами гривні перетворюються на бали, якими можна сплачувати наступні передплати!

Підвищуйте професійну майстерність з журналом «Дошкільний навчальний заклад»!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук