Серія зошитів "КРОКИ ДО УСПІХУ" - з ними ваші діти легко вдосконалять навички в математиці та письмі! Замовляйте зараз!

14.09.2011 1384 2

Нова серія зошитів для початкової школи «КРОКИ ДО УСПІХУ»

Вчуся розв’язувати задачі

Посібник складається з трьох частин. Завдання першої частини є вступними. Вони допомагають дитині набути основні знання й опанувати навички, необхідні для успішного розв’язування задач.У другій частині дитина ознайомлюється зі структурою задачі, алгоритмом розв’язування задачі. Третя частина містить задачі різних типів. Виконуючи завдання, дитина навчається розв’язувати задачі в різні способи: за допомогою короткого запису, за малюнком, з побудовою схеми — і поступово закріплює алгоритм розв’язування задач.Робочий зошит можна використовувати під час роботи з будь-яким підручником для початкових класів.Посібник стане в пригоді вчителям, студентам педагогічних вишів, а також батькам, які прагнуть допомогти своїм дітям не лише навчитися розв’язувати задачі, а й розвивати математичні здібності.

48 с. укр. мова, формат А5, м’яка обкладинка

1 клас — Код ППШ221

2 клас — Код ППШ222

3 клас — Код ППШ223

4 клас — Код ППШ224

Кількість обмежена! Більше ви можете замовити у торгових представників вашої області!

Вивчаю таблицу множення із задоволенням!

Вивчити таблицю множення повинен кожен учень. Як зробити це швидко і запам’ятати легко і назавжди? Запропонована в зошиті система вивчення таблиці множення дозволить дитині зробити це із задоволенням. Досліджуючи, граючи й обчислюючи, учень запам’ятає таблицю множення, не зазубрюючи її. Всі завдання наведені в ігровій формі, що допоможе підтримувати пізнавальний інтерес учнів під час формування в них навичок усної лічби. Робочий зошит «Вивчаю таблицю множення із задоволенням!» можна використовувати з будь-якими підручниками з математики для початкової школи.

64 с., формат А5, м’яка обкладинка

укр. мова — Код ППШ220

рос. мова — Код ППШ219

Кількість обмежена! Більше ви можете замовити у торгових представників вашої області!

Зошити для списування

Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати.

Казкові герої Професор і Майстер, Бджілка Жужу допомагають дитині засвоїти алгоритм списування, перетворюють нецікаве й нудне заняття на захоплююче, значиме, результативне та успішне для маленького учня.

48 с. укр. мова, формат А5, м’яка обкладинка

1 клас — Код ТНШ4

2 клас — Код ТНШ5

3 клас — Код ТНШ6

4 клас — Код ТНШ7

Замовляючи  10 зошитів і більше ЗНИЖКА 10%   

Каліграфічні хвилинки

Зошит призначений для вдосконалення каліграфічних навичок, формування графічно правильного, чіткого, грамотного й швидкого письма учнів молодшої школи. Систему вправ, вміщених у зошиті, складають оригінальні, творчі завдання, які сприяють формуванню каліграфічних та орфографічних навичок, готують учнів до вивчення нової теми.
Зошит допоможе вчителю організувати роботу з каліграфії на кожному уроці впродовж 5–7 хвилин.
Зошит можна використовувати під час роботи за будь-якими чинними програмами та підручниками.

48 с. укр. мова, формат А5, м’яка обкладинка

2 клас — Код ТНШ1

3 клас — Код ТНШ2

4 клас — Код ТНШ3

Замовляючи  10 зошитів і більше ЗНИЖКА 10%   

ЗАМОВЛЯЙТЕ ЗАРАЗ!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Степаненко Анастасія

    14 вересня 2011

    Замовила "Вивчаю таблицу множення із задоволенням!" дуже сподобався зошит і мені і дітям! Чекаємо на замовлення з "Вчуся розв’язувати задачі".

  • ANDRIANA BALOG

    14 січня 2012

    Мені дуже сподобався Ваш сайт, сподіваюсь що і надалі буду користувачем цього сайту.