Актуально

Портал Видавничої групи "Основа" запрошує до співпраці!

02.04.2019 2344 2

Маю чудову нагоду знов поспілкуватися із широким освітянським загалом. Привід є, до того ж  особисто для мене він значний. ВГ «Основа» відкриває широкому загалу портал — інформаційний ресурс педагога. Це не тільки оновлений сайт видавництва, але й нова концепція співпраці з педагогами. На читачів чекає багато цікавих матеріалів, які готують наші редактори, а головне — ми запрошуємо вас до створення контенту методичних матеріалів. Пропонуємо зручний формат контенту — есей «Мої педагогічні знахідки», 1-2 сторінки тексту з фото або відеододатками, де автори можуть поділитися своїми творчими знахідками із колегами. Більш докладно про конкурс читайте за посиланням.

А зараз, за законами жанру, маю відрекомендуватися: керівниця проекту (#фемінітивамТАК). Ні, звісно, можна було б зробити фото за робочим столом, уся в книжках, рукописах — так собі заклопотана й натхненна. Або, як полюбляють у модних жіночих журналах, постати замріяною редакторкою, що замислилася біля широкого вікна у кабінеті й із висоти17 поверху оглядає свої володіння. На захмареному думками чолі в неї, звісно, відбиваються плани щодо майбутніх звершень, в очах мерехтить відблиск запланованих перемог, а в руках свіженький номер журналу, тільки-но з друкарні. Але ж ні, ми не шукаємо легких шляхів, нам треба щось своє, оригінальне. Майже двадцять п’ять років тому художниця Зоя так намалювала мене в одній із моїх перших книжок.

А п’ять років тому у книжці «Маленькі секрети учительського успіху» Віктор Олексійович побачив мене такою…

А на днях пані Ольга подарувала мені такий малюнок…

 

 

 

І ось вийшла в мене особиста галерея. Я вже давно не стояла біля дошки з указкою в руках, але вчительську сутність на цих малюнках добре відтворено. Чверть століття перед дошкою, потім паралельно приєдналася робота у видавництві — п’ять  науково-методичних журналів, безліч семінарів від Львова до Луганська, близько 20 вебінарів на «основ’янських» марафонах, підручники та посібники з географії та загальної методики викладання (не рахувала, але близько тридцяти точно). Тому освітянська сутність у мені назавжди, і я пишаюся своєю причетністю до вчительства. Якщо коротко у дієсловах: пишу, редагую, викладаю, виступаю, вебінарю, допомагаю, спілкуюсь, шукаю, підтримую, організую, беру участь тощо.

Багатьох з вас знаю особисто як талановитих авторів книг та дописувачів статей у журнали, як спікерів вебінарів, учасників конкурсів і просто як гарних, приємних, розумних та відповідальних людей. Вірю, що ми з вами  так само плідно працюватимемо над створенням унікального контенту Порталу Видавничої групи «Основа». Цей контент — для вас, шановні колеги!

 

Маєте пропозицію — пишіть, телефонуйте, стукайтесь у ФБ. Усім відповім.

З непроминущою повагою до вчительства,

Садкіна Вікторія Іванівна

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

  • Олена

    23 квітня 2019

    З великим задоволенням співпрацюю з ВГ "Основа", надсилаю роботи до друку, знайомлюсь з досвідом колег, беру участь в конкурсах, переглядаю вебінари.Чудова можливість як навчатись, так і спілкуватись.Дякую щиро.

  • Світлана

    24 квітня 2019

    Пані Вікторіє, чудова ідея та пропозиція. Вдячна за можливість ділитися власним досвідом та надихатися креативними ідеями талановитих колег