Актуально

Шановні колеги! Сьогодні ми відкриваємо для вас Портал Видавничої групи Основа

30.03.2019 2799 4

директор видавничої групи основаЯ мрію про те, щоб він став головним інформаційним ресурсом для вчителів України – так саме, як стали колись для вас надійним помічником у роботі  наші журнали.

Світ швидко змінюється – змінюються технології і формати професійного навчання. Змінюємось і ми як видавці. Величезний і над потужний освітній контент, що створювався нами протягом 15 років і що продовжує поповнюватись новими розробками, стане для наших читачів ще доступнішим і зручнішім.

Відтепер – на головній сторінці оновленого сайту  Видавничої групи «Основа» ви зможете безкоштовно читати статті, передивлятись відео, скачувати готові матеріали (шаблони, форми, дидактичні матеріали), ознайомлюватись з актуальними трендами в освіті, зазирати у творчі лабораторії провідних вчителів, оцінювати наші матеріали та коментувати їх.

При цьому журнали Видавничої групи «Основа» залишаються окремим продуктом для поціновувачів друкованого слова, для тих, хто любить гортати сторінки, робити добірки і мати бібліотечки. Я сама належу до числа тих «останніх могікан», хто й досі передплачує пресу у поштову скриню.

Шановні колеги!

Незмінним, фундаментальним для нас залишається основне – наша любов до педагогічної справи, шанування вчителя і його праці, бажання допомагати йому у щоденній роботі та на шляху особистісного і професійного самовдосконалення. Цю місію ми втілюємо у кожному випуску журналу, у кожній книзі, у кожному виступі і в політиці нашого Порталу також. Він має бути 100% корисним для вас і привабливим.

Тож, приєднуйтесь! Змінюйтесь і зростайте разом з нами! Пізнавайте і навчайтесь разом з нами!

Буде цікаво!

Інна Гришина, директор Видавничої групи «Основа»

Поділитися в Viber Залишити свій відгук

Відгуки читачів

 • Тетяна Дубинська

  01 квітня 2019

  Давно пора змінюватися! Спостерігала за розвитком сайту "На урок", який став центром обміну думок для багатьох креативних учителів, і думала завжди, чому ви не йдете цим шляхом! Успіхів!

 • Лариса

  07 квітня 2019

  на вебінар зареєструвалася, та отримати сертифікат не можу. вибиває помилку приват 24 і не проходить оплата. підкажіть як отримати сертифікат.

  Адміністратор:
  Доброго дня, Ларисо!
  Будь ласка зверніться за консультацією до організоторів Інтернет-марафону за одним з номерів +38(057) 73-19-634, +38(068) 37-54-634, +38(066) 82-04-065 або надішліть листа на електрону адресу marafon.osnova@gmail.com
  Дякуємо за увагу до наших заходів!

 • Олена Добриднік

  07 квітня 2019

  Доброго вечора!Дякую за інформаційний ресурс Видавничої групи "Основа", надісланий на мою поштову скриньку. Пізнаю і навчаюся разом з Вами!

 • Світлана

  01 квітня 2019

  Інтернет-марафон. Тема зустрічі: «Як підготувати дитину до НУШ» Хто проплатив і одержав сертифікат? Я наприклад заплатила 62 грн, але сертифікат після перегляду не одержала

  Адміністратор:
  Доброго дня!
  Перепрошуємо за незручності. Ваше запитання переадресовано організаторам Інтернет-марафону. Також ви можете звенутися за консультацією за одним з номерів: +38(057)73-19-634, +38(068)37-54-634, +38(066)82-04-065
  Дякуємо за увагу до наших заходів!