Творчість, ідеї Self-менеджмент

Розшукуємо авторів!

19.12.2018 822 0

Незабаром атестація?

Маєте цікаві матеріали та розробки уроків?

Є бажання поділитися ними з колегами всієї України?

Надсилайте свої матеріали до Видавничої групи "Основа"! Ми надрукуємо їх у наших науково-методичних журналах

Змістове наповнення наших видань на 80 % зумовлене творчою активністю саме вас, шкільних учителів, які не лише високопрофесійно працюють під час уроків, а й мають бажання та потребу продукувати власний досвід колегам (у форматі методичних статей, лабораторій педагогічних технологій, розробок уроків і матеріалів до них, сценаріїв виховних заходів, тощо).

Для того щоб подати матеріали до друку, пропонуємо звернути увагу на такі рекомендації:

1. Оформлення матеріалів: бажано надсилати у електронному вигляді, набраному на комп’ютері варіанті з надаванням диску (рукописні варіанти, написані розбірливим почерком, також приймаються).

2. Обсяг матеріалів: розробки уроків, методичні рекомендації, статті бажано подавати обсягом 6–9 сторінок друкованого тексту; завдання, тести — 3–6 сторінок.

3. Змістове наповнення: матеріал, який ви презентуєте, має бути цікавим широкому колу читачів, бути методично грамотним, із дотриманням усіх структурних компонентів, а також змістовно та інформативно наповненим, зі списком літератури, використаної автором. МАТЕРІАЛ БУДЕ ПЕРЕВІРЕНО НА ПЛАГІАТ! Унікальність повинна становити не менше ніж 70%.

5. Наявність РОЗПИСКИ-ДОЗВОЛУ на публікацію

6. Копія квитанції про передплату нашого фахового журналу (редакційна або поштова (паперова) передплата на ваше прізвище терміном не менше 3 місяців).

Гарних вам досягнень!

Поділитися в Viber Залишити свій відгук