Записи вебінарів 12-й Інтернет-марафону «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології»

Дякуємо вам за активну участь, спілкування у чаті та дружню атмосферу! Нам надзвичайно приємно, що з кожним разом наша освітянська громада збільшується, а вчителі продовжують професійно зростати!

Пропонуємо вашій увазі записи всіх вебінарів 12-й Інтернет-марафону «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології». Переглядайте, надихайтеся та реалізуйте нові методи викладання у своїй педагогічній практиці.

Програма заходу

31 жовтня

  Час   Тема/Спікер
  10:00-10:30  

НУШ — 2й рік навчання

Спікерка: Олексюк Тетяна, учитель початкових класів, Луцька гімназія №4

  10:45-11:15  

Ранкові зустрічі як важливий елемент Нової української школи

Спікерка: Дояр Наталя, учитель початкових класів

  11:30-12:00  

Строрення освітнього середовища НУШ

Спікерка: Безпрозванна Тетяна, учитель початкових класів - І категорія, Агрономічненська середня загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Вінницького району

  12:15-13:00  

Lego-кубики на уроках в 1 классе (из опыта работы)

Спікерка: Тихоновецька Інга, учитель початкових класів ДНЗ "Середня школа №111 м. Мінська", Республіка Беларусь, володар головного призу III Міжнародного педагогічного фестивалю «Янтарна сова», дипломант Х Республіканського конкурсу «Комп’ютер. Освіта. Інтернет»

  13:15-14:00  

Освітні методики the LEGO Foundation у початковій школі

Спікерка: Шуляк Олена, тренер theLEGOFoundation

  14:15-14:45  

Формування партнерського соціуму в умовах Нової Української Школи

Спікерка: Воробей Ніна, директор ЗОШ № 47 м. Маріуполя, депутат Маріупольської міської ради, переможець конкурсу «Директор ХХІ століття»

  15:00-15:30  

Творча робота дітей у межах інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

Спікерка: Кисельова Тетяна, учитель початкових класів, учитель 2 класу, що працює в межах Всеукраїнського експерименту НУШ у місті Маріуполі школи № 47, спеціаліст вищої категорії.

  15:45-16:15  

Організаційно-педагогічне забезпечення початкової освіти в межах нової української школи: від ідеї до практики

Спікерка: Ферсілєєва Жанна, заступник директора з НВР ЗОШ № 47, учасник пілотного проекту «100 шкіл України»

1 листопада

  Час   Тема/Спікер
  10:00-10:45  

Як працювати, щоб співпрацювати

Спікерка: Браташ Олеся, учитель-методист української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Добротвора, тричі лауреат обласного етапу конкурсу "Учитель року".

  11:00-11:45  

Проeктна діяльність у навчальному закладі

Спікер: Жук Олександр, учитeль інформатики, вища катeгорія, старший вчитeль

  12:00-12:45  

Психологічні аспекти вивчення літератури

Спікерка: Рудніцька Наталія, учителька української мови та зарубіжної літератури Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи № 17

  13:00-13:45  

Секрети мотивації учнів

Спікерка: Голоднюк Наталія, учитель англійської мови

  14:00-14:45  

Інклюзивно-ресурсний центр: мета, завдання, шляхи співпраці

Спікер: Зайцев Сергій, директор комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради», переможець міського, обласного та лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Класний керівник — 2015».

2 листопада

  Час   Тема/Спікер
  10:00-10:45  

Міжнародна співпраця та партнерство

Спікер: Мишковець Олександр, Заслужений працівник освіти України, директор комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», учитель географії, учитель-методист

  11:00-12:00  

Як зробити сім’ю щасливішою, або Щаслива сім’я — щасливі, успішні діти, заможна держава!

Спікер: Калошин Володимир, кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник, почесний професор Аерокосмічнї академії України, методист навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України, заслужений працівник освіти України, член редакції журналу «Практична психологія та соціальна робота»

  12:15-13:00  

«Перевертаємо» клас сервісами Office365

Спікерка: Савіцька Оксана, учитель інформатики НВК №10 м. Хмельницького, вчитель вищої категорії, учитель-методист, сертифікований тренер Microsoft

  13:15-13:45  

Структура сучасного уроку фізичної культури

Спікерка: Аксьонова Олена, завідувачка кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, кандидат педагогічних наук, майстер спорту СРСР з плавання

  14:00-14:45  

Засвоюємо математику за допомогою віртуальних середовищ: цифрові інструменти для вчителя

Спікерка: Власова Ірина, учитель метематики та інформатики гімназії № 48 м. Києва, учитель вищої категорії, учитель-методист

  15:00-15:45  

Супровідна документація для організації інклюзивного навчання в середній загальноосвітній школі

Спікерка: Вишневська Ольга, відповідальна за організацію та впровадження інклюзивного навчання в СЗШ № 6 м. Дніпра, учитель української мови та літератури

  16:00-16:30  

Освітні інтернет-ресурси як ефективні інструменти в роботі сучасного вчителя

Спікерка: Рогова Наталія, учитель української мови та літератури комунальної установи Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Cоюзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

  16:45-17:30  

Упровадження фінансової грамотності в освітній процес

Спікер: Довгань Андрій, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та технологій КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат географічних наук, доцент

  17:45-18:15  

Особливості формування морально-психологічного клімату учнівського колективу з інклюзивною технологією навчання

Спікерка: Вишнивецька Олена, корекційний педагог ЗОШ 147 ім. В. Чорновола м. Дніпро, член ВГО Українська асоціація корекційних педагогів, учасник ІІ Всеукраїнськоі науково-практичноі конференції « Інноваційні підходи в освіті дітей з особливими освітніми потребами» ( м. Львів, 2018)

Залишайтеся з нами! Ми працюємо для вас!